Nokia 500 Nawigacja Samochodowa

14 Komentarzy
1 Zdjęcie
Środa, 12-09-2007

Nokia 500 Nawigacja Samochodowa

Nokia 500 Nawigacja Samochodowa to pierwsze obsługiwane bez używania rąk osobiste urządzenie firmy Nokia do wygodnej nawigacji i komunikacji w samochodzie. Urządzenie to ma wbudowane wysokiej jakości funkcje GPS i nawigacji samochodowej, a także stanowi pełny system Bluetooth do obsługi kompatybilnego telefonu komórkowego bez używania rąk. Na szerokim (4,3-calowym) ekranie kolorowym można łatwo wyszukiwać kontakty oraz nawiązywać i odbierać połączenia. System głośnomówiący z cyfrową obróbką dźwięku (DSP) zapewnia doskonałą jakość dźwięku.

Dzięki integracji funkcji nawigacyjnych i komunikacyjnych można otrzymywać informacje kontaktowe o mijanych po drodze miejscach, aby bezpośrednio się z nimi połączyć, a także uzyskiwać wskazówki, jak dotrzeć pod adresy zapisane w kontaktach. Dostępna w urządzeniu usługa Traffic Message Channel (TMC) umożliwia omijanie męczących korków i szybsze docieranie do celu.

Wbudowany odtwarzacz umożliwia słuchanie muzyki, a nużącą podróż ubarwią wyświetlane zdjęcia i nagrania wideo! Nokia 500 Nawigacja Samochodowa odtwarza muzykę także przez samochodowe radio FM za pośrednictwem wbudowanego nadajnika FM.

Nokia 500 Nawigacja Samochodowa trafi do sprzedaży w czwartym kwartale 2007 roku w wybranych krajach Europy.

Cena: 1 800 zł

MW

 • Śr., 12-09-2007 MichaelC
  Wygląda potwornie! Nie oszpecę samochodu czymś takim.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 12-09-2007 gość
  dzieki sprytnemu połączeniu hi-techu i a'la minimal designie nie będziesz musiała się użerać ze ZWYKŁYMI nawigatorami. Tylko ten łączy przezroczystokrostaliczno… smolisty plastik z multikolorowym, wyskorozdzielczym ekranikiem. Klawisze klikają bardzoprzyjemnie, dźwięk ten przypomina mi dźwięk zgniatanego ślimaka na zarośniętej ścieżce, jesiennym porankiem jak idę na uczelnię.
  Ja go mam i bardzo polecam!
  zagrasz nawet w pasjansa.
  i w ogóle
  ta nawigacja może mieć jeszcze taką opcję, że sobiw wgrywasz miejsca wszytskich klubów w Warszaffie
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 12-09-2007 LiZZy
  Przydatne i w miare dyskretne;] Lepsze to niż zapachowe choinki przywieszone na lusterku;)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 12-09-2007 gość
  Ja osobiscie używam Navigona 7000T
  Ekran 4.3 cala
  # TMC - informacja o korkach (niestety w Polsce nie działa)
  # Informacja o fotoradarach. Słyszymy kobiecy głos mówiący 'uwaga niebezpieczeństwo' wtedy wystarczy zerknąc na ekran na którym wyświetla się symbol fotoradaru i ograniczenie predkości które w tym miejscu obowiązuje
  # Wyświetlanie maksymalnej dozwolonej predkości na danej trasie. Sygnalizacja dźwiekiem podczas jej przekroczenia
  # Karta kierowcy (wszystkie informacje zapisywane są w pliku Excela) czas jazdy, predkośc makysmalna, średnia itp
  # informacje o predkości, wysokości nad poziomem morza, kompas
  # Planowanie tras, szukanie celów specjalnych na trasie, nowe obliczanie trasy w przypadku gdy nie skręcimy w por e
  # dotykowy wyświetlacz, tryb dzień/noc, symulacje trasy, procesor 400 MHz i rewelacyjna grafika, 99% pokrycie dróg. Posiada nawet dukty polne

  Wszystko za 1470 zł. Polecam każdemu
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 12-09-2007 gość  no wlasnie wlasnie Michael tak powiedzial to my Madzie Bladzie zgadzamy sie!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 12-09-2007 Madzia Bladzia 22
  gość (Środa, 12-09-2007) napisał:

  no wlasnie wlasnie Michael tak powiedzial to my Madzie Bladzie zgadzamy sie!
  ojej wreszcie nas zaakceptowano :-) bo gdyby bylo rozowe, albo chociaz mialo wielki napis Nokia i Michaelowi sie podiobalo to i mnie!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 12-09-2007 MichaelC
  Madzia Bladzia 22 (Środa, 12-09-2007) napisał:  ojej wreszcie nas zaakceptowano :-) bo gdyby bylo rozowe, albo chociaz mialo wielki napis Nokia i Michaelowi sie podiobalo to i mnie!  Bladziu... Jesteś żałosną prostaczką...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 12-09-2007 sqra
  MichaelC (Środa, 12-09-2007) napisał:  Madzia Bladzia 22 (Środa, 12-09-2007) napisał:
  ojej wreszcie nas zaakceptowano :-) bo gdyby bylo rozowe, albo chociaz mialo wielki napis Nokia i Michaelowi sie podiobalo to i mnie!
  Bladziu... Jesteś żałosną prostaczką...


  Zastanawiałeś się kiedyś kim Ty jestes?? Bo całą resztę ludzi, zjawisk, kosmetyków itp., itd. podsumowujesz niezwykle szybko... Słyszałeś kiedyś takie powiedzenie, że człowiek całe życie się uczy, a i tak umiera głupi?? Chyba nie, bo z tego, co tu piszesz wywnioskowuję, że uważasz, że wiesz wszystko o wszystkich i o wszystkim. Pozostaje Ci tylko umrzeć... ŚMIAŁO IDŹ W STRONĘ ŚWIATŁA!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 12-09-2007 MichaelC
  sqra (Środa, 12-09-2007) napisał:  Zastanawiałeś się kiedyś kim Ty jestes?? Bo całą resztę ludzi, zjawisk, kosmetyków itp., itd. podsumowujesz niezwykle szybko... Słyszałeś kiedyś takie powiedzenie, że człowiek całe życie się uczy, a i tak umiera głupi?? Chyba nie, bo z tego, co tu piszesz wywnioskowuję, że uważasz, że wiesz wszystko o wszystkich i o wszystkim. Pozostaje Ci tylko umrzeć... ŚMIAŁO IDŹ W STRONĘ ŚWIATŁA!!!  Zarzucasz mi wiele rzeczy, może sam/a zastanowisz się nad sobą? SQRA - to dopiero inteligentne.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 12-09-2007 fuck-girl
  No ktos tu przesadza ...
  Odpowiedz Zgłoś
1 2