Nowa rola Pattinsona

2 Komentarze
8 Zdjęć
Czwartek, 13-06-2013

Robert Pattinson powraca. Tym razem w modowym kontekście. Aktor został twarzą nowego męskiego zapachu Dior. A ponieważ Balenciaga przedłuża swój reklamowy kontrakt z Kristen Stewart, wszystko wskazuje na to, że czołowe kampanie zapachów sezonu należeć będą do gwiazd „Zmierzchu”.

Plotki o nowym kontrakcie Pattinsona krążyły w mediach od ponad pół roku. Pod koniec ubiegłego roku pojawiła się informacja, jakoby aktor podpisał z domem mody Dior 3-letni kontrakt wart 12 milionów dolarów. Okazało się, że nie ma dymu bez ognia i w każdej plotce jest przynajmniej trochę prawdy. W wydanym właśnie oficjalnym komunikacje, przedstawiciele Dior potwierdzają kontrakt z popularnym aktorem, nie ujawniają jednak wysokości wynagrodzenia swojego nowego ambasadora. 

Gwiazda sagi „Zmierzch” dołączyła tym samym do panteonu sław związanych z Diorem. Ambasadorami perfum paryskiej marki byli między innymi Jude Law, Alain Delon, Charlize Theron i Natalie Portman

Za kampanię z Pattinsonem odpowiada amerykańsko-francuski duet: fotografka Nan Goldin i reżyser Romain Gavras.

Jest jeszcze jedna plotka dotycząca nowego zlecenia Roberta Pattinsona, która mówi, że będzie to wyjątkowo efektowna kampania, a aktora oglądać będziemy w pełnej krasie oraz w seksownych i odważnych ujęciach. Wątpliwości budzi jednak fakt, że ową plotkę rozgłasza „The Sun” – naczelny brukowiec Anglii. Bo choć Natalie Portman dla Diora ściągnęła ubranie, nowy dyrektor kreatywny marki, Raf Simons bardzo dba o szalenie wyrafinowany i eleganckich charakter słynnego, francuskiego domu. 

AW