Nowa wersja aplikacji dla iPhone’a Mercedes Benz

5 Komentarzy
1 Zdjęcie
Poniedziałek, 13-09-2010

Nowa wersja aplikacji dla iPhone’a Mercedes Benz

Pisaliśmy już o sukcesie, jaki odniosła aplikacja dla iPhone’a, przeznaczona dla właścicieli samochodów marki Mercedes. Firma właśnie udostępniła Mbrace 2.0  - nową, ulepszoną wersję aplikacji.

Osoby posiadające samochody Mercedes i używające smartfona Apple mogą skorzystać z wielu usług, takich jak zdalne otwieranie samochodu, odnajdowanie go na zatłoczonym parkingu czy informacje o najbliższym salonie firmowym Mercedes Benz. Klienci mogą także za pomocą aplikacji uiszczać opłaty leasingowe i korzystać z pomocy w razie wypadku czy awarii. Mercedes oferuje nawet usługi concierge – rezerwowanie stolika w restauracji, biletów na koncert itp.

Mbrace 2.0 jest dostępna w iTunes Store.

AT

 • Pn., 13-09-2010 gość
  ciekawe na jakiej zasadzie to działa. niesamowicie pomysłowe!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 13-09-2010 gość
  W Polsce to nie działa
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 13-09-2010 gość
  Co masz na myśli pisząc TO. Otwieranie auta działa bez względu na kraj. Problem może być jedynie z centrum pomocy w przypadku zgłaszania awarii...
  gość (Poniedziałek, 13-09-2010) napisał:  W Polsce to nie działa

  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 14-09-2010 Chris
  Czyli jak ktoś ukradnie Ci telefon, to może wejść do Twojego samochodu. Niby kluczyki też można zgubić, ale ta aplikacja podwaja szansę na włamanie. A co z zabezpieczeniem aplikacji ? Skoro łączy się z komputerem pokładowym samochodu za pomocą sygnału, znaczy też że sygnał można przechwycić, by następnie za jego pomocą otworzyć samochód. Samo otwarcie może nic nie da (poza kradzieżą rzeczy zostawionych w środku), ale umożliwia wrzucenie luzu, wyłączenia ręcznego hamulca i wciągnięcie samochodu na lawetę.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 14-09-2010 gość
  Mam na myśli TO, że programu nie ma w polskiej wersji iTunes.
  gość (Poniedziałek, 13-09-2010) napisał:  Co masz na myśli pisząc TO. Otwieranie auta działa bez względu na kraj. Problem może być jedynie z centrum pomocy w przypadku zgłaszania awarii...

  gość (Poniedziałek, 13-09-2010) napisał:
  W Polsce to nie działa


  Odpowiedz Zgłoś