Nowa zimowa kolekcja adidas Terrex

0 Komentarzy
9 Zdjęć
Niedziela, 04-12-2011

Nowość, która może zainteresować miłośników wspinaczki górskiej. Adidas w oparciu o doświadczenia wspinaczy takich jak bracia Huberowie, Beat Kammerlander czy Alex Luger, stworzył kolekcję Terrex, zapewniającą komfort i pewność zdobywania najwyższych szczytów w każdych warunkach. 

Kurtka adidas Terrex Swift 3in1 to innowacyjne połączenie warstwy wierzchniej z Gore-Texu® z warstwą wewnętrzną z Primaloftu®. Pierwsza, to oddychająca membrana, dzięki której wspinacz jest chroniony przed wiatrem i śniegiem, druga zapewnia optymalny komfort cieplny. Primaloft® to materiał, który zachowuje właściwości grzewcze nawet wtedy, kiedy jest wilgotny. Konstrukcja adidas Terrex Swift 3in1 umożliwia łatwe rozdzielenie warstw, dzięki czemu w każdej chwili możliwe jest dostosowanie ubioru do aktualnie panującej pogody. Obie warstwy odzieży wyposażone są w system Formotion™, który zapewnia pełną swobodę każdego ruchu co dla wspinaczy, w czasie dalekich ruchów, jest szczególnie ważne.

Projektanci adidas zadbali o łatwy dostęp do kieszeni po założeniu uprzęży, a specjalna konstrukcja kaptura pozwala na łatwe i szczelne dopasowanie do kasku. Przedłużone rękawy można dostosować do każdych rękawic tak, aby nie narażać dłoni na wychłodzenie.

Spodnie adidas Terrex Windstopper Softhell Pant pozwolą na swobodne poruszanie się w śniegu oraz w czasie nawet największego wiatru chroniąc ciało przed chłodem. Materiał Windstopper Softshell zapewnia pełną ochronę przed wiatrem oraz wilgocią, a zastosowany system Formotion™ pozwoli pewnie wykonać każdy krok. Komfort ich noszenia gwarantują mocne szelki.

Buty adidas Terrex Trek FM GTX pozwolą na bezpieczne poruszanie się w wymagających warunkach zimowych. Wodoodporna membrana z Gore-Texu® zapewnia utrzymanie stóp suchych, a wysoka cholewka gwarantuje maksymalną stabilność. Zastosowane w podeszwie systemy Formotion™ oraz adiPRENE® sprawią, że wygoda i pewność będą towarzyszyły Ci na każdym kroku.

Ceny:
Kurtka adidas W TS 3-1 GX – 1 699 zł
Kurtka adidas Terrex Swift 3in1 – 1 699 zł
Spodnie adidas Terrex Windstopper Softhell Pant – 1 049 zł
Buty adidas Terrex Trek FM GTX – 849 zł
Więcej informacji na adidas.com

AWP