Nowe ceny Jaguara w Polsce

Tagi: Jaguar, samochody
7 Komentarzy
3 Zdjęcia
Wtorek, 06-05-2008

Nowe ceny Jaguara w Polsce

JLR Polska wprowadza nowe cenniki na wszystkie samochody ze swojej oferty. Nowe, niższe ceny zaczęły obowiązywać od 24 kwietnia 2008 roku. Jednocześnie w wielu pozycjach wzbogacono wyposażenie standardowe.

Oferta Jaguara zaczyna się od modelu X-Type. Samochód z silnikiem diesla można kupić w promocyjnej cenie od 94 000 złotych. Korekta cen ma największe znaczenie dla modeli droższych, gdzie ceny zredukowano od 15 do 27 000 dla modelu XJ i odpowiednio od 20 do 25 000 dla modelu sportowego XK.

Jaguar proponuje swoim klientom w Polsce bardzo dobre warunki ubezpieczenia. Pełny pakiet OC/AC/NW można mieć już za 3% wartości samochodu. Specjalna oferta ubezpieczeniowa została przygotowana przez polskiego importera wraz z czołowym towarzystwem ubezpieczeniowym Warta.

Zostało wzbogacone wyposażenie standardowe Jaguara XF, który oprócz nawigacji z mapą Polski będzie wyposażony w biksenonowe lampy przednie.

http://www.jaguar.pl

Nowe ceny Jaguara w Polsce

Nowe ceny Jaguara w Polsce

MWW

 • Wt., 06-05-2008 sqra
  Sportowy model śliczny, ale klasycznemu brakuje czegoś z dawnych lat... Starsze modele limuzyn podobały mi się daleko bardziej.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 06-05-2008 gość
  Warta...no cóż.... Ta firma podobno (takie niusy się pojawiały) sprzedawała dane klientów, pewnym panom. W Olsztynie to by się potwierdzało.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 06-05-2008 gość
  Z Olsztyna właśnie zwinął się Jaguar i LandRover-zastąpiło ich w tym samym miejscu VOLVO.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 07-05-2008 gość
  przeciez to Ford tylko bardziej baloniaste kształty ma!!!!
  Siliniki prawie te same, ludzie opamietajcie sie ... z dawnego Jaguara juz nic nie pozostało!!!!!!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 08-05-2008 gość
  Auto moich marzeń!! Nowobogackie troche takie dla starych bananów ale ja takie chce!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 08-05-2008 gość
  Robią wrażenie, choć cabrio, to tylko dla szpanu, w dobie klimatyzacji to zero funkcjonalności, a w Polsce nie ma racji bytu.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 09-05-2008 marecki
  gość (Środa, 07-05-2008) napisał:  przeciez to Ford tylko bardziej baloniaste kształty ma!!!!Siliniki prawie te same, ludzie opamietajcie sie ... z dawnego Jaguara juz nic nie pozostało!!!!!!!!  O bosh... ale jeżeli Ciebie stać tylko na Forda, to jeździj Fordem do emerytury... Mnie stać na coś lepszego i nie mam zamiaru wozić się jakąś Fiestą... A poza tym Ford we wnętrzu ma typowo niemiecki klimat... a Jaguar pomimo zmieniającego się designu ciągle ma w sobie to coś...
  Odpowiedz Zgłoś