Nowe kamery Creative Live!

3 Komentarze
4 Zdjęcia
Wtorek, 23-10-2007

Nowe kamery Creative Live! Firma Creative wprowadza na rynek czterech nowych kamer internetowych. Nowe wersje znanych i popularnych wśród internautów modeli kamer są przykładem udanego połączenia modnego wzornictwa z nowoczesnymi technologiami i ciekawym oprogramowaniem.

Kamera Creative Live! Cam Vista IM to idealne rozwiązanie dla użytkowników, którzy poszukują funkcjonalnej i taniej kamery do rozmów ze znajomymi w sieci. Posiada wbudowany mikrofon, za jej pomocą można także robić zdjęcia i nagrywać krótkie filmy.

Kamera Creative Live! Cam Video IM to kamera dla osób, które często rozmawiają za pośrednictwem sieci i wykorzystują komunikatory wideo. Została wyposażona we wbudowany mikrofon z technologią Live Audio, filtrującą niepożądany szum z otoczenia, co zapewnia bardzo dobrą czytelność rozmów. 

Kamera Creative Live! Cam Video IM Pro umożliwia użytkownikom korzystanie z komunikatorów internetowych dosłownie już w kilka chwil po wyjęciu jej z pudełka. Urządzenie wykorzystuje port USB 2.0 i nie wymaga instalacji sterowników do pracy z komunikatorami.

Kamera Live! Cam Optia Pro to doskonałe narzędzie do rozmów w Internecie i tworzenia własnych, domowych klipów wideo. Nowoczesna obudowa zawiera szerokokątne, precyzyjnie wykonane soczewki, a także matrycę o rozdzielczości 1.3 megapiksela, zapewniając uzyskanie idealnej ostrości obrazu.

Ceny:
Creative Live! Cam Vista IM - 69 zł
Creative Live ! Cam Video IM - 99 zł
Creative Live! Cam Video IM Pro - 139 zł
Creative Live! Cam Optia Pro - 259 zł

www.pl.europe.creative.com

Nowe kamery Creative Live!

Nowe kamery Creative Live!

Nowe kamery Creative Live!

MWW