Nowe systemy nawigacyjne Blaupunkt

2 Komentarze
2 Zdjęcia
Czwartek, 24-04-2008

Nowe systemy nawigacyjne Blaupunkt Nowe, wchodzące właśnie na polski rynek systemy nawigacyjne TravelPilot 100 i 200 Blaupunkt sprawnie obliczają najszybszą, najkrótszą, najbardziej ekonomiczną lub ekologiczną trasę prowadzącą do wybranego celu.

Menu nowych systemów nawigacyjnych TP 100 i TP 200 ma bardzo przejrzystą, logiczną i intuicyjną konstrukcję. Na jasnym, kolorowym wyświetlaczu (3,5 cala) w formie przycisków dotykowych ukazują się tylko funkcje obsługiwane przez użytkownika w danej chwili. Po wprowadzeniu celu podróży i bardzo szybkiemu obliczeniu trasy wyświetlane są wskazówki w widoku dwu- lub trójwymiarowym.

W pamięci systemów zapisane są dane nawigacyjne 21 państw Europy Centralnej i Wschodniej. Ponadto znajdujący się w wyposażeniu urządzeń program komputerowy pozwala pobierać z różnych stron internetowych specjalne punkty docelowe (POI), zapisywać na karcie SD i definiować je później jako cele podróży.

Urządzenia posiadają pięć różnych opcji planowania trasy – krótką, szybką, optymalną, ekonomiczną i ekologiczną. Możliwe jest również skonfigurowanie przebiegu trasy według własnych kryteriów. Dzięki zintegrowanemu w systemie TP 200 odbiornikowi i antenie TMC nawigacja analizuje aktualną sytuację na drogach w oparciu o dane emitowane przez Traffic Message Channel (TMC), co pozwala omijać korki na autostradach i drogach krajowych. Urządzenie może wyświetlać informacje o korkach i utrudnieniach w ruchu również wtedy, gdy funkcja nawigacji nie jest aktywna.

Modele TP 100 i 200 są dostępne w specjalistycznych sklepach ze sprzętem car audio. W standardowym zestawie znajduje się: uchwyt z przyssawką, kabel do ładowania z gniazdka zapalniczki, zapasowa płyta DVD i instrukcja obsługi. W skład wyposażenia systemu TP 200 wchodzi dodatkowo antena TMC.

Ceny:

TravelPilot 100 – 699 zł
TravelPilot 200 – 799 zł

www.bosch.pl

Nowe systemy nawigacyjne Blaupunkt

MWW

 • Pt., 09-05-2008 gość
  ja tez sie strasznie napaliłem na nawigacje samochodowa ale mam nadziejej ze nie bede musiał jej kupowac tylko wygram ja w tym konkursie-
  http://zaufajmobil1.pl/
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 15-05-2008 Jakub
  całkiem ładna, ale jakoś wolę Mio. no ciekawe czy wygraleś?
  Odpowiedz Zgłoś