Nowy salon Orny Lalo w Galerii Mokotów

2 Komentarze
2 Zdjęcia
Wtorek, 12-04-2011

Nowy salon Orny Lalo w Galerii Mokotów

Orna Lalo zajęła się przed wielu laty wyrobem ulubionych przedmiotów – swych „małych skarbów”, Lalo Treasures.

Szukając artystycznych inspiracji trafiła na żywicę, pokochała ten materiał i jego niekończący się potencjał. Pojawiły się pierwsze, ręcznie robione projekty. Zaczynała od lokalnego warsztatu, obecnie Lalo to międzynarodowa marka. Inspirują ją ludzie, przyjaciele, którzy zawsze służą radą, książki, muzyka, a nawet czarny kot na podwórku. To wszystko tworzy ducha Lalo.

W istniejącychm salonie w budynku BUW (ul. Dobra 56/66, Warszawa), na poziomie -1, znaleźć można biżuterię, ozdoby do włosów, torebki, a także rzeczy do domu - ramki do zdjęć, zegary, zabawne miseczki na przekąski czy przyciski do papieru. Wszystko w pogodnej kolorystyce, w kobiecym, uroczym stylu.

Nowy salon w warszawskiej Galerii Mokotów zostanie otwarty 12 kwietnia 2011.

Nowy salon Orny Lalo w Galerii Mokotów

artykuł sponsorowany

  • Wt., 12-04-2011 gość
    pierwszy ładny
    Odpowiedz Zgłoś
  • Pt., 15-04-2011 dirtydancer
    W sklepie internetowym „Niebieski-koralik” zaczęłam swoją kolekcję różnych koralików. Tak naprawdę potrafię stworzyć biżuterię na każdą okazję z kilku koralików i jednej bransoletki. Wybór koralików jest tak duży, że potrafię godzinami siedzieć i przeglądać oferty, ale zawsze na coś się skuszę. Biżuteria Biagi jest tak ładna jak Pandora, a tańsza. I właśnie ten czynnik sprawia, że jest to mój ulubiony sklep internetowy. Przy każdych zbliżających się świętach i uroczystościach ma ciekawe i oryginalne promocje, dlatego szczerze mogę Wam polecić ten sklep. Ktoś z Was też ma doświadczenia w komponowaniu własnej biżuterii?
    Odpowiedz Zgłoś