Nowy Volkswagen Golf Variant

6 Komentarzy
2 Zdjęcia
Czwartek, 08-10-2009

Nowy Volkswagen Golf Variant

Niemieckie kombi średnich rozmiarów.

Nowy Golf Variant to nowa linia, zbiezna z tym, co znamy z innych obecnych modeli marki – czyste, pionowe linie, charakterystyczne reflektory. Z klasycznego, trzy – i pięciodrzwiowego Golfa hatchback przejęto zderzaki, osłonę chłodnicy, pokrywę silnika oraz błotniki i reflektory. W odróżnieniu od poprzednika, nowy Golf Variant zamiast chromowanej osłony chłodnicy, został wyposażony w czarną, poziomą osłonę oraz zderzaki lakierowane w kolorze nadwozia. Z przodu Varianta pojawił się kolejny duży wlot powietrza.

Tablica rozdzielcza Golfa Varianta została całkowicie zmodyfikowana. Ma uporządkowaną, gwarantującą łatwą obsługę geometrię. Zegary w tej wersji Golfa są takie same, jak w klasycznym Golfie hatchback. Dominują dwa okrągłe wskaźniki, już w podstawowym wariancie wyposażenia otoczone chromowanymi pierścieniami. Okrągły jest również wskaźnik temperatury płynu chłodzącego silnika, umieszczony pod obrotomierzem oraz wskaźnik poziomu paliwa pod prędkościomierzem. Zegary podświetlone są na biało niezależnie od tego, czy światła są włączone. Grafika seryjnego komputera pokładowego MFA również jest biała.

W tej chwili oferowane są 4 silniki benzynowe (1.4 MPI o mocy 80 KM, 1.6 MPI o mocy 102 KM, 1.4 TSI o mocy 122 KM, 1.4 TSI o mocy 160 KM) oraz 2 silniki diesla (1.6 TDI o mocy 105 KM, 2.0 TDI o mocy 140 KM).

Cena: od 63 440 zł do 98 640 zł, plus ewentualne opcje

http://www.volkswagen.pl

Nowy Volkswagen Golf Variant

MWW