Obniżka cen Volvo

Tagi: Volvo, samochody
6 Komentarzy
2 Zdjęcia
Piątek, 18-07-2008

Obniżka cen Volvo

Kolejny koncern motoryzacyjny obniża ceny aut w Polsce.

Obniżka dotyczy modeli we wszystkich konfiguracjach i obniża dotychczasowe ceny o około 6%. Jedynym modelem wykluczonym z tej listy jest XC60.

Nowe Volvo można teraz mieć już od 66 900 zł – tyle bowiem kosztuje teraz podstawowa wersja najtańszego w gamie modelu, C30.

http://www.volvocars.com/

Obniżka cen Volvo

MWW

 • Pt., 18-07-2008 Teenage Idol
  Volvo juz dawno się "zeszmaciło" i niemal zeszło do poziomu marek "plebsowych" czyli takich jak ford, vw, renault itd. Niewątpliwie o utracie dystansu do marek prestiżowych takich jak bmw czy audi świadczy chociażby ograniczona paleta przestarzałych i pokracznych modeli czy znacznie niższe ceny poszczególnych modeli w porównaniu do stanowiacych punkt odniesienia aut niemieckich...
  Fuck girl-hehehe a to dobre...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 18-07-2008 gość
  Teenage Idol (Piątek, 18-07-2008) napisał:  Volvo juz dawno się "zeszmaciło" i niemal zeszło do poziomu marek "plebsowych" czyli takich jak ford, vw, renault itd. Niewątpliwie o utracie dystansu do marek prestiżowych takich jak bmw czy audi świadczy chociażby ograniczona paleta przestarzałych i pokracznych modeli czy znacznie niższe ceny poszczególnych modeli w porównaniu do stanowiacych punkt odniesienia aut niemieckich...Fuck girl-hehehe a to dobre...  znalazła sie kolejna ciota dla któej dreswagony to cały świat, za taką kase można mieć audi a3 powystawowe albo nowe gołe... takie volvo wystarczy lekko dopakowac i ma sie lekką ręką 100 000zł....
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 19-07-2008 gość
  W CX30 zmieniłbym światła z przodu na bardziej agresywne. Te są zbyt toporne - pasują do S80 , no może S 60 ale już do malutkiego C30 absolutnie nie.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 19-07-2008 gość
  Volvo to jedne z najbezpieczniejszych aut i najwygodniejszych.żadne auto nie dorówna temu samochodowi.A ceny spadają dlatego ,ze jest duży nakład czyli podaż ,a popytu nie ma,bo ludzie wolą ściągać auta.A to na jedno wyjdzie jeżeli kupi się zbite,uszkodzone auto .
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 19-07-2008 Mantodea
  Jakość wykonania w volvo faktycznie spadła. Teraz stawiają bardziej na design i bezpieczeństwo. Pamiętam jak kiedyś volvo było wielkim kanciastym samochodem, ale wykonane jak na tamte czasy bardzo dobrze. Teraz to się trochę popsuło choć marka nadal jest w czołówce tych najbardziej luksusowych samochodów.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 19-07-2008 gość
  volvo przydałaby sie lepsza paleta silników diesla , szczególnie 3.0 widziałbym tu... 2.4d który jest powszechnie stosowany już dawno wyszedł z 'ram'.. I nikt juz nie wsadza 2.5d , to samo powinno zrobić volvo...
  Odpowiedz Zgłoś