Obrączki Apart Uczucie

19 Komentarzy
1 Zdjęcie
Czwartek, 30-07-2009

Obrączki Apart Uczucie

Dwie eleganckie, oryginalne obrączki dla nowożeńców o nowoczesnym usposobieniu i guście.

Obie wykonane są z białego złota połączonego z różowym. W wersji dla kobiet obrączkę ozdobiono dwoma brylantami 0,08 ct. Każda po wewnętrznej stronie ma wytłoczony imiennik. Dzięki temu wiadomo, że jest to oryginalny produkt Apart.

Obrączki mają szerokość 6mm.

Cena: 7 788 zł za parę

Od lipca wszystkie obrączki Apart można kupić w firmowym sklepie internetowym. Opisywane obrączki znajdziesz tu.

MK

 • Czw., 30-07-2009 gość
  ładne, eleganckie ale jak dla mnie za drogie. nie wiem tylko co by narezczony powiedział na ten róż w srodku :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 30-07-2009 President
  Pracowałem w salonie jubilerskim i mogę z całą odpowiedzialnościa stwierdzić, że tego typu obrączki są warte 2,5-3 tys. Breuning woła sobie ok. 5 tys. Ale 8 tys. złotych za dwa małe brylanciki (za brylant tej wielkości do obrączki trzeba byłu u nas płacić ok. 120 zł/szt.) i białe złoto, z którego po góra dwóch latach zetrze się rod i obrączki bedę miały kolor słomkowy (taki jasnożółty) ? Generalnie białe złoto jest wielką ściemą i zdecydowanie odradzam takie obrączki. Za taką cenę można znaleźć obrączki z platyny albo zrobić na zamówienie.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 30-07-2009 gość
  takie sobie...
  nie mam odczuć w stosunku d nich czy są ładne czy nie:))
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 30-07-2009 hieronim
  Podajcie firmy, ktore maja interesujace kolekcje. Szukam oryginalnych obraczek: nowoczesnych w formie, ale tez dosc bogato zdobionych.. MOja narzeczona jest piekna i bardzo wymagajaca kobieta i ma niezwykle wysublimowany gust. Wolalaby by obraczka nie byla takim zwyklym kolkiem tylko bardziej przypominala pierscionek, czyli musi byc z brylantami etc.. Cena nie ma dla mnie wiekszego znaczenia, no moze gorna granica to ok. 20tys.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 30-07-2009 Majkel
  Piękne.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 30-07-2009 gość
  Majkel (Czwartek, 30-07-2009) napisał:  Piękne.

  na odpuście znajdziesz coś dla niej
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 30-07-2009 President
  hieronim (Czwartek, 30-07-2009) napisał:  Podajcie firmy, ktore maja interesujace kolekcje. Szukam oryginalnych obraczek: nowoczesnych w formie, ale tez dosc bogato zdobionych.. MOja narzeczona jest piekna i bardzo wymagajaca kobieta i ma niezwykle wysublimowany gust. Wolalaby by obraczka nie byla takim zwyklym kolkiem tylko bardziej przypominala pierscionek, czyli musi byc z brylantami etc.. Cena nie ma dla mnie wiekszego znaczenia, no moze gorna granica to ok. 20tys.


  Breuning. Najlepiej z platyny. Są świetnie wyprofilowane, w środku są wypukłe, dzięki czemu krawędzie nie obcierają palców i nie zatrzymuje się tam woda. Ale równiez polskie firmy (jak Łazur czy Zirkon) robią ciekawe obrączki i mają bogate wzornictwo.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 30-07-2009 gość
  drogie , co tu jest nadzwyczajnego ????? biale zloto i dwa malenkie brynalciki!!!!!!!!!!! cos apart chyba ceny pomylil !!!!!!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 30-07-2009 gość
  Obraczki ladne, ale cena przesadzona, w koncu to tylko Apart
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 30-07-2009 gość
  Ja mam ze wzoru aparta obrączkę i nie z 2 a z 5 brylantami i zapłaciłam 2 tyś zł za parę.obrączka jest identyczna-porównywałam w ich sklepie a u nich kosztuje 4620 zł.Zdjęcie poniżej:)
  Odpowiedz Zgłoś
1 2