Odkurzacz z filtrem wodnym Thomas Twin TT Aquafilter

76 Komentarzy
2 Zdjęcia
Poniedziałek, 14-04-2008

Odkurzacz z filtrem wodnym Thomas Twin TT Aquafilter Nowość w świecie domowej czystości.

Niemiecki producent urządzeń gospodarstwa domowego, firma Robert Thomas, wprowadza na polski rynek odkurzacz z filtrem wodnym – model Twin TT Aquafilter.

Jego konstrukcja jest unikalna. Chronione patentem rozwiązania łączą zalety wielostopniowego filtra wodnego, filtra mikrocząstek typu HEPA oraz wyjątkowo wydajnego agregatu sprężającego wodę do ciśnienia 4 atmosfer przy opcji prania.

Skuteczność tego systemu jest niezwykle wysoka i w testach wynosi 99,999%. Dlatego Twin TT Aquafilter jest godny polecenia osobom, które w środowisku domowym muszą zmagać się z problemem alergii.

Zasada odkurzania z zastosowaniem filtra wodnego połączona jest w tym modelu z możliwością prania. Rozwiązanie to nosi nazwę iVac. Po podłączeniu dyszy wodnej można prać dywany, wykładziny czy tapicerowane meble. Płyn piorący, po ciśnieniowej aplikacji jest natychmiast zasysany do odkurzacza a czysta powierzchna – osuszana.

Wypłukanie filtra po pracy jest proste, a co najważniejsze, nie powoduje ponownego kontaktu ze znajdującym się w odkurzaczu kurzem i pyłem, jak to ma miejsce w przypadku wielu worków papierowych.

Odkurzacz jest produkowany przy zachowaniu najwyższych standardów kontroli jakości w fabryce w Neunkirchen w Niemczech. Produkt ten otrzymał międzynarodowe nagrody i wyróżnienia w konkursach wzornictwa oraz testach konsumenckich w USA, Francji i Turcji.

Cena 1 800 zł

www.robert-thomas.pl

Odkurzacz z filtrem wodnym Thomas Twin TT Aquafilter

artykuł sponsorowany

2 3 4 5 6