Odtwarzacz Marantz

3 Komentarze
2 Zdjęcia
Poniedziałek, 19-01-2009

Odtwarzacz Marantz

Odtwarzacz SA-CD SA7003 to nowy produkt firmy Marantz.

Urządzenie odczytuje płyty SACD, CD, CD-R i CD-RW, a odtwarzane formaty to MP3 i WMA. Odtwarzacz wyposażono w funkcję włączania/wyłączania wyświetlacza. Szuflada podająca płyty wykonana jest z Zylonu, a gniazda wyjściowe są pozłacane. Do tego modelu odtwarzacza najlepiej pasuje zintegrowany wzmacniacz PM7003 o mocy 2 x 70 W.

Produkt dostępny jest w kolorach szampańskim i czarnym.

Cena: 2 499 zł

http://www.marantz.waw.pl/

Produkty Marantz znajdziesz w porównywarce cen Radar.pl

Odtwarzacz Marantz

KP

 • Pn., 19-01-2009 gość
  Nic niezwykłego. Po co pozłacania... Zamiast złota mogliby lepsze podzespoły zainstalować. Nikt lupą nie będzie jeździł po gniazdach.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 19-01-2009 gość
  po to pozłacane, matołku, że złoto nie śniedzieje i daje lepszą jakość dzwięku, który po długim czasie użytkowania sie nie zmieni. Żaden luksus. Luksus to Macintosh z przedwzmacniaczem i wzmacniaczem lampowym
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 20-01-2009 gość
  [cytat komentarz="4606425"]
  "Nic niezwykłego. Po co pozłacania... Zamiast złota mogliby lepsze podzespoły zainstalować. Nikt lupą nie będzie jeździł po gniazdach."
  ty IDIOTO!!! pozłacane gniazda są dla lepszej jakosci dzwieku!!! No co za idiota jak sie nie znasz to sie nie wypowiadaj!!! A właśnie wielki audiofilu, kto ci bedzie po wnętrzu ("podzespołach") lupą jezdził??
  pozłacane gniazda to w dobrych odtwarzaczach standard
  Odpowiedz Zgłoś