Odtwarzacz MP3 Sansa Clip Sandisk

26 Komentarzy
2 Zdjęcia
Czwartek, 30-08-2007

Odtwarzacz MP3 Sansa Clip Sandisk Firma SanDisk wprowadziła do sprzedaży Sansa Clip, niewielki, kolorowy odtwarzacz MP3 wyposażony w wiele interesujących funkcji oraz niezwykle mocny dźwięk jak na swoje niewielkie wymiary.

Sansa Clip jest doskonałym odtwarzaczem dla miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu oraz dla podróżnych. Nowa odtwarzacz oferuje modną klamrę do noszenia, radio FM z możliwością nagrywania, mikrofon, pojemny akumulator oraz jasny ekran do niezwykle łatwej nawigacji po utworach muzycznych.

Wersja 2GB dostępna jest w kilku kolorach obudowy: czarnym, zielonym, różowym i błękitnym.

Sansa Clip ma być dostępny na rynku tej jesieni w sugerowanej cenie detalicznej $39,99 (około 110 zł) za wersję 1GB oraz $59,99 (około 170 zł) za wersję 2 GB.

Odtwarzacz ma być dostępny w amerykańskich i europejskich sklepach detalicznych we wrześniu 2007 roku, a nieco później również w innych rejonach świata.

http://www.sandisk.com

Odtwarzacz MP3 Sansa Clip Sandisk

MW

 • Sob., 24-11-2007 XCore
  A jakiego masz tego i poda? Ja mam creative zen v i mogę. Przeczytaj kilka testów a zobaczysz dlaczego wybralem zena a nie i poda ;].
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 25-11-2007 l'amour detruit
  No cóż, patrząc na tematykę portalu (luksus, drogie życie) to rzeczywiście się nie dziwię niepochlebnym komentarzom na temat Clipa. Zapewne większe wrażenie zrobiłoby tu gówno w pozłotce niż coś dobrego acz skromnego. ;)
  Pozdrawiam.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 29-11-2007 Bad-boy
  Jak wogóle mozna porównywać ipoda i creative do sandiska!!! Ludzie te firmy są przereklamowane!!! Ten odtwarzacz to moim zdaniem najleprzy jaki do tej pory wkroczył na rynek!! Mały wygodny i tani. A jakosc dzwieku bije wszystkie odtwarzacze!!! Polecam serdecznie!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 02-03-2008 gość
  gość (Czwartek, 30-08-2007) napisał:  taniocha dla plebsu


  To taka dygresja , czy przejaw twej małostkowości i zaściankowości ? a jak ktos potrzebuje 1G odtwarza? to przepłaci za nędznego Ipoda, bo jest to typowy przejaw popkultury XXI ? zabawna ta wypowiedz i wiele innych podobnych w tym sense :] one nie mają sensu i nie przenoszą żadnej opinii.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 13-05-2008 gość
  4i3s3p ogxinhfojvdy," title="http://ogxinhfojvdy.com/">ogxinhfojvdy," rel="nofollow">http://ogxinhfojvdy.com/">ogxin… [url=http://xinweikbybgi.com/]xinwei… [link=http://eegtoeanffcc.com/]eegtoe… http://fvxekrkocewl.com/
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 05-06-2008 gość
  Ten odtwarzacz jest dużo lepszy jakościowo od takich Zen Stone itp... w porownaniu do "zajebistych" odtwarzaczy z ogromnymi wyświetlaczami i o wiekszej pamieci ten daje, dźwięk znacznie lepszej jakości i z mniejszą iloscia szumów.
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3