Olejek do ciała Oceanic

2 Komentarze
1 Zdjęcie
Wtorek, 14-11-2006

Olejek do ciała Oceanic
Polska marka Oceanic coraz śmielej poczyna sobie w segmencie kosmetyków ze średniej i wyższej półki. Nowością tej firmy jest grejpfrutowy olejek do ciała, działający ujędrniająco i wzmacniająco na skórę, zapobiegając utracie elastyczności.

Bogaty w naturalne oleje roślinne: abisyński, Jojoba, Avocado, Buriti, z ogórecznika lekarskiego, działające odżywczo i stymulująco. Pozostawia skórę miękką i jedwabiście gładką w dotyku, równocześnie przeciwdziałając jej odwodnieniu. Doskonały do masażu.

Cena 370 ml: 66,90 zł, do kupienia w drogeriach i perfumeriach oferujących kosmetyki Oceanic, np. tu:

http://www.lumiere.pl/product_info.php?info=p11587_AA-PRESTIGE-SPA-Emotion-Nowo-----.html

AMG

 • Wt., 14-11-2006 gość
  warto wypróbować ... :-)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 17-03-2007 masaz tajski warszawa kursy kurs
  Jestem terapeutką i nauczycielką masażu tajskiego, indonezyjskiego, tajskiego masażu stóp i tajskiego masażu ziołowego z ponad 10 letnim doświadczeniem. Wykonałam ponad dziesięć tysięcy zabiegów i wyszkoliłam w trybie indywidualnym w Tajlandii i Wielkiej Brytanii ponad 500 masażystów jak również prawie setkę na kursach publicznych i prywatnych w Polsce.

  Jestem jedyną nauczycielką masażu tajskiego, indonezyjskiego, tajskiego masażu stóp i tajskiego masażu ziołowego w Polsce.

  Wykonuję również zabiegi indywidualne w Warszawie i Londynie.

  Do tej pory pracowałam w Polsce w szkole masażu na Czerniakowie, w ośrodku sportowym na Powiślu, w Riverview Studio w hotelu Intercontinental, w gabinecie masażu tajskiego na Ursynowie. Nadal pracuje w gabinetach odnowy biologicznej na Woli, żoliborzu, w Wilanowie i w 2 gabinetach w środmieściu.

  strona internetowa

  w w w massagethai kropka info

  Warszawa Wola Praga Bielany Wawer Marki Ochota Ursus Białołęka Włochy Śródmieście Ursynów Mokotów żoliborz Rembertów Targówek Wilanów Thai Massage Warsaw London
  Odpowiedz Zgłoś