Oryginalne akcesoria domowe Jonathana Adlera

2 Komentarze
12 Zdjęć
Poniedziałek, 19-12-2011

Jonathan Adler to projektant, dekorator wnętrz, stylista, który zdobył ogromną popularność głównie za oceanem. Zasłynął z podejścia do wzornictwa, które można określić mianem „happy chic”. Styl Adlera to połączenie modernistycznych form, odważnych kolorów i różnorodnych grafik. Obecnie specjalizuje się w akcesoriach wyposażenia wnętrz, głównie w ceramice, z której tworzy wazony, misy, świeczniki, kubki, figurki, pudełeczka, oraz akcesoria łazienkowe i zastawy stołowe. Na swoim koncie ma również linię mebli sygnowaną jego własnym imieniem. Kolekcja Jonathana Adlera będzie ciekawym prezentem gwiazdkowym dla wszystkich miłośników sztuki oraz tych, którzy lubią oryginalne rozwiązania przy aranżacji wnętrz.

Dzieła stworzone przez projektanta można kupić w butiku stacjonarnym  Furnicouture Shop przy ul. Mokotowskiej 5 lok.11 w Warszawie oraz sklepie internetowym z akcesoriami i meblami Furnicouture www.sklep.furnicouture.eu.

MJ

  • Pn., 19-12-2011 dynamikopl
    Bardzo ciekawe pomysły, zwłaszcza świetna gra barwą na ostatnim zdjęciu. Chyba widać inspirację Eero Aarnio, ale to bynajmniej nie na minus, tylko raczej na plus
    Odpowiedz Zgłoś
  • Pn., 19-12-2011 Gość
    niektore rzeczy sa u niego swietne
    Odpowiedz Zgłoś