Pakiet Wonderbox

6 Komentarzy
1 Zdjęcie
Wtorek, 24-06-2008

Pakiet Wonderbox Jeden prezent, wiele możliwości. Wonderbox ma być dowodem na to, że połączenie jest jak najbardziej możliwe. Wonderbox to pakiet upominkowy, który obdarowanej osobie daje wolność wyboru tego, co naprawdę sprawi jej satysfakcję i ucieszy.

Kolekcję tworzą pomysłowo podzielone pakiety tematyczne: Adrenalina, Kolacja dla dwojga, Uroda Prestiż i Multibox. W stylowym pudełku znajduje się katalog różnorodnych atrakcji i bon podarunkowy konkretnej wartości. Obdarowana osoba sama wybiera najciekawszą propozycję, miejsce oraz dogodny dla siebie termin i bonem reguluje należny koszt.

Polecam zwłaszcza, gdy mamy obdarować kogoś, kogo nie znamy zbyt dobrze. Wonderbox może okazać się wtedy pomysłem, który pozwoli oszczędzić mnóstwo czasu i energii.

Ceny:
Adrenalina: 149 zł
Kolacja dla dwojga, Uroda Prestiż: 199 zł
Multibox: 249 zł

Kupisz w internetowej Strefie Prezentów i sklepie Wonderbox.

AW

 • Wt., 24-06-2008 gość
  ja bym wybrala adrenaline :P a pomysl swietny!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 24-06-2008 gość
  a ja kupilam na prezent ślubny Multibox Myśle że dobry wybór
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 25-06-2008 gość
  Ja zostałam obdarowana przez koleżanki kuponem wonderbox uroda i powiem Wam że wreszcie dostałam coś z czego jestem zadowolona :). Fajne jest to że jest duży wybór firm w których mogłam go zrealizować no i długi czas na realizację. :):):)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 25-06-2008 gość
  fajneeeee....
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 27-06-2008 gość
  a co dokładnie wybrałaś czy organizacyjnie też było ok????
  gość (Wtorek, 24-06-2008) napisał:  a ja kupilam na prezent ślubny Multibox Myśle że dobry wybór

  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 05-08-2008 Anka27waw
  To fajna sprawa dostałam w pracy Wonderboxa kolacja dla dwojga jako nagroda w konkursie pracowniczym i powiem Wam, że to super pomysł gratulacje dla szefostwa :). Co do realizacji to wszystko ok. tak jak to piszą. My byliśmy w restauracji Moonsfera było naprawdę super a deser to po prostu bajka :). Mój Misiek ma za dwa tygodnie urodziny i pewnie zafunduje mu pakiet adrenalina bo bardzo chce się przelecieć motolotnią
  Odpowiedz Zgłoś