Panasonic Viera TX-26-LX600

12 Komentarzy
1 Zdjęcie
Piątek, 01-12-2006

Panasonic Viera TX-26-LX600

Mania wielkich ekranów telewizorów sprawia, że czasem zapominamy o realnych potrzebach. Nowy telewizor LCD Panasonic pasuje rozmiarem do przeciętnego mieszkania.

Panasonic wprowadza właśnie na polski rynek nowy panoramiczny telewizor Viera wysokiej rozdzielczości o przekątnej 26 cali. Dzięki technologii IPS, model TX-26LX600 zapewnia utrzymanie wysokiej jakości obrazu nawet pod ostrym kątem oraz wysokiego kontrastu bez efektu prześwietlenia.

Panasonic TX-26-LX600 jest zaprzeczeniem dotychczasowych opinii, że obraz wyświetlany na ciekłokrystalicznych ekranach traci na jakości, kiedy ogląda się go z boku. Gwarantuje on znakomitą widoczność, gdyż zachowuje jasne i czyste obrazy o wysokim kontraście oraz żywych kolorach przy kącie patrzenia do 178 stopni, w pionie i poziomie. Koniec zatem kłócenia się o najlepsze miejsce przed telewizorem.

Ponadto, opracowany przez Panasonic system V-Real zapewnia wysoką jakość obrazu, niezależnie od źródła sygnału. System 3D (Advanced 3D Color Management) zwiększa wyrazistość obrazu, a oddzielny, wspierający go system redukuje szumy obrazu ruchomego.

Model w TX-26LX600 posiada 2 złącza HDMI, umożliwiające połączenie komponentów cyfrowego systemu kina domowego za pomocą tylko jednego kabla. Użytkownik może obsługiwać jednocześnie telewizor i np. nagrywarkę DVD DIGA bądź odtwarzacz DVD lub Blu-ray.

Wbudowane gniazdo kart SD Panasonic pozwala na łatwą prezentację zdjęć i sekwencji wideo, bez konieczności podłączania do telewizora aparatu czy kamery. System głośników Smart Sound wydobędzie, przetworzy i dostarczy czysty dźwięk.

Panasonic TX-26LX600 dostępny będzie w Polsce od grudnia w rekomendowanej cenie 5 199 zł.

W tej serii telewizorów LCD dostępny jest już model 32-calowy: TX-32LX600, wyposażony w panel IPS Alpha w rekomendowanej cenie 5 999 zł.

www.panasonic.pl

MW

  • Niedz., 03-12-2006 Scubii
    Cobolt...właśnie LCD sa o wiele lepsze niż plazmy...poniewaz plazzmy po kilku latach uzytkowania się wypalają...a sa o wiele droższe...wypalają sie bo ich ekran skłaa sie z milionow bombelkow gazu ktory pod wplywem pradu swieci i emituje rozna kolorki...tak jak neonowka....ale ten jest i tak troszke za drogi jak na taka przekątną...hmmm...no coz aler to jest POLSKA...heh
    Odpowiedz Zgłoś
  • Niedz., 03-12-2006 gość 11
    co to znaczy w wysokiej rozdzielczości?HD ready czy full ready?
    Odpowiedz Zgłoś
1 2