Pandora w obiektywie Petera Lindbergha

3 Komentarze
74 Zdjęcia
Wtorek, 14-08-2012

Peter Lindbergh uznawany jest za jednego z najważniejszych fotografów mody, jest autorem niezwykłych portretów światowych top modelek lat 80. i 90. XX wieku.

Jego fotografie publikowały magazyny takie jak „Vogue”, „New Yorker”, „Vanity Fair” i „Harper’s Bazar”. W 1996 roku wydał album 10 women, w którym znalazły się zdjęcia najważniejszych top modelek dekady: Naomi Campell, Heleny Christensen, Cindy Crawford, Lindy Ewangelisty, Kristen McMenamy, Kate Moss, Tatiany Patitz, Claudii Schiffer, Christy Turlington i Amber Valetty. W 1996 i w 2002 roku realizował także prace dla prestiżowego kalendarza Pirelli.

Teraz w jego obiektywie pojawiła się także biżuteria Pandory. Zdjęcia z sesji prezentujemy wraz z przeglądem biżuterii z ostatnich miesięcy.

http://www.pandora.net/pl-pl/

AG

 • Śr., 15-08-2012 Gość
  Piekne fotki
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 16-08-2012 Gość
  Pandora nigdy specjalnie mnie nie fascynowała i ta tutaj też nie jest specjalnie wyjątkowa:) Jest bardzo wtórna:) A ja w biżuterii cenię oryginalność dlatego też wybieram biżuterię artystyczną:) Jeśli ktoś szuka fajnych i oryginalnych dodatków to polecam sklep internetowy Galerii Artystycznej KuferArt - warto:)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 21-08-2012 magiccolor
  Polecam serdecznie tusze oraz druk cyfrowy firmy Magiccolor. Mamy zasięg na cały kraj http://www.magiccolor.pl
  Odpowiedz Zgłoś