Peeling cukrowy do ciała Dr Irena Eris

3 Komentarze
1 Zdjęcie
Środa, 03-01-2007

Peeling cukrowy do ciała Dr Irena ErisBody Art to ekskluzywna linia kosmetyków do pielęgnacji ciała. Krystaliczny peeling cukrowy nadaje się do użycia w każdej partii ciała. Zawiera aktywne składniki, takie jak olej mineralny, olejek Lemongrass oraz witaminę C, które wygładzają i delikatnie rozjaśniają skórę, a także pobudzają mikrokrążenie. Ma też działanie nawilżające, które sprawia, że nie trzeba już rozprowadzać balsamu. Zalecany do każdego rodzaju skóry, bez względu na wiek.

Cena: 49 zł, do kupienia tu:

http://www.sklep.eris.pl/p435-drirenaeris-krystaliczny.peeling.cukrowy.do.ciala.htm

AMG

 • Śr., 03-01-2007 kosmetyczka
  niestety ale oleje mineralne nie dzialaja korzystnie dla skory, sa pozyskiwane z ropy naftowej sa tanie,organizm nie potrafi ich rozłożyć na przyswajalne czynniki ani wydalić, skora sie odwadnia i nie oddycha, nawet w takim peelingu sa trudne do zmycia i usuniecia z ciala. Juz lepiej samemu zrobic peeling cukrowy:

  Składniki: 1i ½ szklanki cukru, 1 łyżeczka miodu, kilka kapsułek witaminy E, oliwa z oliwek, kilka kropel olejku rozmarynowego.

  Sposób wykonania: cukier wsypujemy do słoja, dodajemy łyżeczkę miodu, krople olejków aromatycznych, witaminę E i następnie zalewamy oliwą z oliwek. Oleje powinny być dodane w takiej ilości, aby po wymieszaniu z cukrem przykrywały go co najmniej 2cm warstewką. Otrzymujemy typowy peeling cukrowy, w którym na dnie słoja osadza się cukier przykryty warstewką odżywczych dla skóry olejków.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 03-01-2007 fuck-girl
  Firma dobra ;]
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 03-01-2007 gość
  Super! Dzięki za radę, jeszcze dziś przygotuję tę miksturę...JUPPI!
  kosmetyczka (Środa, 03-01-2007) napisał:  niestety ale oleje mineralne nie dzialaja korzystnie dla skory, sa pozyskiwane z ropy naftowej sa tanie,organizm nie potrafi ich rozłożyć na przyswajalne czynniki ani wydalić, skora sie odwadnia i nie oddycha, nawet w takim peelingu sa trudne do zmycia i usuniecia z ciala. Juz lepiej samemu zrobic peeling cukrowy:Składniki: 1i ½ szklanki cukru, 1 łyżeczka miodu, kilka kapsułek witaminy E, oliwa z oliwek, kilka kropel olejku rozmarynowego.Sposób wykonania: cukier wsypujemy do słoja, dodajemy łyżeczkę miodu, krople olejków aromatycznych, witaminę E i następnie zalewamy oliwą z oliwek. Oleje powinny być dodane w takiej ilości, aby po wymieszaniu z cukrem przykrywały go co najmniej 2cm warstewką. Otrzymujemy typowy peeling cukrowy, w którym na dnie słoja osadza się cukier przykryty warstewką odżywczych dla skóry olejków.

  Odpowiedz Zgłoś