Penelope Cruz przeciw naturalnym futrom

3 Komentarze
3 Zdjęcia
Poniedziałek, 06-02-2012

Do grona gwiazd walczących o prawa zwierząt dołączyła Penelope Cruz – bohaterka najnowszej kampanii PETA. Gigantyczny, czarno-biały billboard zawisł w Nowym Jorku. Kampania zbiega się w czasie z rozpoczynającym się za kilka dni na Manhattanie Tygodniem Mody. Podobne plakaty zobaczą również mieszkańcy Londynu i Mediolanu – międzynarodowych stolic mody.

Penelope Cruz znalazła się we wszystkich najważniejszych rankingach najlepiej ubranych i nigdy nie miała na sobie futra. To kobieta, która wygląda zabójczo, nie zabijając przy tym żadnego stworzenia” – tak o aktorce mówią przedstawiciele PETA.

Muza Pedro Almodovara, laureatka Oscara i miłośniczka zwierząt zamanifestowała swój sprzeciw i oziębłość wobec naturalnych futer, prezentując światu swoje odsłonięte ramię.

AW

 • Pn., 06-02-2012 Gość
  Się nauczyła od Krupy, nooo
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 06-02-2012 ja1
  no a tymczasem u nas w polsce blogerka charlize mystery publikuje wpis skierowany do mlodych noscie naturalne futra to wam fryzury sie nie poniszcza.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 06-02-2012 kasia
  ja1 (Pn., 06-02-2012) napisał:

  no a tymczasem u nas w polsce blogerka charlize mystery publikuje wpis skierowany do mlodych noscie naturalne futra to wam fryzury sie nie poniszcza.  masakra. zasciankowosc
  Odpowiedz Zgłoś