Perfectionist Peel Estee Lauder

3 Komentarze
1 Zdjęcie
Środa, 29-11-2006

Perfectionist Peel Estee Lauder

Perfectionist Peel jest skuteczną, wygodną i bezpieczną do stosowania w domu alternatywą dla peelingów chemicznych wykonywanych w gabinetach lekarskich.

Pomaga aktywować naturalny proces regeneracji skóry poprzez zrzucanie obumarłych komórek. Glukozamina, pochodna cukru, pomaga w naturalnym procesie złuszczania się skóry i przyspiesza proces regeneracyjny, zmniejszając wyrazistość zmarszczek i bruzd na skórze, pozostawiając ją wyraźnie odświeżoną i odmłodzoną.

Perfectionist Peel przynosi rezultaty już po jednorazowym użyciu, sprawiając, że skóra od razu staje się bardziej miękka w dotyku, przejrzysta i rozświetlona. Stosowany raz w tygodniu, Perfectionist Peel pomoże skórze pozbyć się lat, przywracając naturalną wymianę komórek i wygładzając wszelkie bruzdy, zmarszczki i starcze plamki.

Perfectionist Peel 2-step Enzyme Activating Treatment jest dostępny w autoryzowanych perfumeriach Estee Lauder.

Cena: 330 zł

AMG

 • Śr., 29-11-2006 gość
  Wiedziałam taki na allegro za 220 zł. Ciekawe czy ma działanie podobne do Micro-D........może warto sprawdzić. W ogóle regularne oczyszczanie w ten sposób twarzy, to najlepszy lek na zmarszczki, plamy, rozszerzone pory...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 23-02-2007 gość
  Właśnie przed chwilka go użyłam :) i...buzia jak pupcia niemowlaczka...mam nadzieje, ze jego regularne stosowanie pozwoli mi pozbyć się przebarwień bo na tym najbardziej mi zalezy :)...tylko ta cena...:( no ale po pierwszym stosowaniu mogę zaryzykować stwierdzenie, że chyba jednak WARTO :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 24-07-2012 Gość
  Drukarnia Katowice, tani druk, wydruki cyfrowe, drukowanie prac Katowice, Druk cyfrowy Katowice, druk cyfrowej jakości zdjęć
  http://www.magiccolor.pl
  Odpowiedz Zgłoś