Perfekcyjne Brwi z Senna Cosmetics

0 Komentarzy
9 Zdjęć
Poniedziałek, 03-12-2012

Profesjonalni makijażyści lubią powtarzać, że jeżeli oczy są zwierciadłem duszy, to brwi są jego ramą. Przyznać jednak trzeba, że idealnie uformowane są w stanie odmłodzić wygląd, uwydatnić oczy i dodać pewności siebie. Eugenia Weston, amerykańska makijażystka i założycielka firmy Senna Cosmetics, sztukę ich kształtowania opanowała do perfekcji. Niespotykany talent pozwolił jej pracować z największymi gwiazdami świata mody, filmu i muzyki, a zdobyte doświadczenie postanowiła wykorzystać do stworzenia wyjątkowych produktów do brwi, dzięki którym każda kobieta w łatwy sposób może poprawić swój wygląd. W gamie znalazły się:

Form-A-Brow Kit, zestaw do formowania brwi (Cena: 176,50 zł)

Flagowy produkt firmy Senna Cosmetics, który składa się z trzech intensywnie nasyconych cieni, czterech szablonów do brwi, podwójnego pędzelka oraz instrukcji. Cienie cechuje wysoka jakość i duża trwałość, natomiast uniwersalne szablony, bazujące na profesjonalnej, trzypunktowej technice formowania, sprawią, że ustalenie kształtu brwi nie będzie już kłopotem. Must have w twojej kosmetyczce.Sketch-A-Brow, kredka do brwi ze szczoteczką (Cena: 66,50 zł)

Wypełnia ubytki naturalnie wyglądającym, długotrwałym i odpornym na rozmazywanie kolorem. Wysuwana końcówka, która nie wymaga ostrzenia oraz szczoteczka do blendowania spowodują, że zapomnisz o innych kredkach.

Brow Shaper Duo, pomada i cień do brwi w jednym (Cena: 86,50 zł)

Pomada do brwi połączona z klasycznym pudrem pozwala szybko kolorować, modelować i uzupełniać brwi. Będą one pełniejsze, lecz nieprzerysowane. Najlepszy efekt zapewni aplikacja za pomocą pędzelka Brow Shaper 605.Brow Fix X, pogrubiający żel do brwi (Cena: 74,50 zł)
Żel ten zawiera niewidoczne włókna, które pogrubiają brwi. Nałożony na kredkę lub cień utrwala barwę i kształt, natomiast używany osobno pozwala ułożyć brwi oraz nadać im piękny, pełny wygląd.Kosmetyki marki Senna Cosmetics można zakupić w wybranych salonach kosmetycznych i w internetowym sklepie dystrybutora: www.cosmedan.pl

AG