Perfumy Amber Ylang Ylang Estee Lauder

3 Komentarze
2 Zdjęcia
Poniedziałek, 29-12-2008

Perfumy Amber Ylang Ylang Estee Lauder

Zapach Private Collection Amber Ylang Ylang to drugi z kolekcji zapachów stworzonych przez Aerin Lauder.

Został stworzony z wykorzystaniem dwóch najrzadszych, najdroższych składników oferowanych w przemyśle perfumeryjnym: kwiatu ylang ylang i bursztynu. Każdy z elementów składowych zapachu Private Collection Amber Ylang Ylang i jego opakowania był dobierany osobiście przez Aerin Lauder. Jest to ciepły zapach, w którym oprócz złotego bursztynu i kwiatu ylang ylang wyraźnie wyczuwa się bukiet bułgarskiej róży, miodu, wanilii i drzewa sandałowego.

Zakrętka flakonu jest ozdobiona kamieniami półszlachetnymi: tygrysim okiem, kwarcem dymnym i agatem. Została zainspirowana złotym naszyjnikiem i bransoletą, które Aerin otrzymała w prezencie od babci, Estee.

Ceny:
Perfumy 30 ml - 900 zł
Woda perfumowana 30 ml - 195 zł
Woda perfumowana 75 ml - 360 zł

Kolekcja dostępna w salonach firmowych Estee Lauder IN STYLE, w Galerii Mokotów (Warszawa) i w Starym Browarze (Poznań).

Perfumy Amber Ylang Ylang Estee Lauder

AWP

 • Pn., 29-12-2008 gość
  Boska ta butelka. Te kamyczki to nie szkiełka czy plastik ale autentyczne kamienie półszlachetne w każdym egzemplarzu trochę inne. Chociaż raz kupiłem żonie prezent który tak samo bardzo podobał się jej jak i mi. Dostała cały zestaw! Co ciekawe zapach też mi się podoba. Mogli by zrobić podobny ... męski ale bez róż i miodu !
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 30-12-2008 KimK.
  kupiłam mały flakon perfum 30ml i baaardzo mi sie podoba, zakrętka jest ładna, ale bez rewelacji, kamyki wyglądają przy tym złocie trochę bazarkowo, zależy dla kogo
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 11-08-2009 gość
  drodzy panstwo, nie bursztynu tylko ambry...
  Odpowiedz Zgłoś