Perfumy na cześć Michelle Obamy

1 Komentarz
0 Zdjęć
Niedziela, 23-06-2013

Siła, gracja, odwaga – to z tymi wartościami producent luksusowych zapachów, Seth Kornegay, utożsamia Michelle Obamę. Inspiracja osobowością i wizerunkiem Pierwszej Damy doprowadziła do stworzenia nowego zapachu perfum.

Orla, jak nazwany został produkty dedykowany Michelle Obamie, ma być ucieleśnieniem elegancji i wyrafinowanej prostoty. To stworzony przez pracującego w Nowym Jorku Kornegay'a różany zapach z nutą tuberozy, afrykańskich fiołków i gruszki. Jest jednym z dziewięciu zapachów tworzących nową linię, zawierającą także perfumy unisex.

Seth Kornegay własną linię perfum stworzył po siedmiu latach pracy i eksperymentów. Postanowił zadedykować je kobietom, którym nie wystarczają skomercjalizowane zapachy. Oparte są jedynie na naturalnych składnikach, które mają uzasadniać wyższą niż w przypadku zapachów z syntetycznych substancji.

Butelka Orli o pojemności 50 ml kosztuje 365 dolarów. Ceny pozostałych tworzących linię zapachów wahają się między 205 a 620 dolarów. Więcej informacji TU

MM

  • Śr., 17-07-2013 ana
    MOJ PRZYJACIEL MILIONER NR 3 poszukuje żony wpisz w wyszukiwarkę jak znalezc bogatego faceta ana landrow miłego czytania
    Odpowiedz Zgłoś