Phyto-Bain Yon-Ka

8 Komentarzy
1 Zdjęcie
Środa, 08-08-2007

Phyto-Bain Yon-Ka Kombinacja specjalnie dobranych olejków Phyto-Bain należy do linii Sport Special kosmetycznej marki Yon-Ka i przeznaczona jest dla wszystkich regularnie uprawiających wysiłek fizyczny.

Phyto-Bain odżywia zmęczoną skórę, dotlenia ją i relaksuje. Yon-Ka jest dziełem dwóch botaników, którzy wykorzystując siłę natury na wszystkich możliwych poziomach połączyli aromaterapię z intensywną pielęgnacją tworząc kosmetyki do domowej, botanicznej terapii.

Wystarczy wlać zakrętkę olejku Phyto-Bain do kąpieli lub natrzeć nim skórę pod prysznicem. Regularne stosowanie wygładza, wspomaga cyrkulację krwi, regeneruje mięśnie po wysiłku i działa przeciwbólowo w przypadku drobnych, sportowych kontuzji.

Cena: $35 (100ml), czyli około 98 zł.

Phyto-Bain dostępny jest w internetowej drogerii Derm Store. Sklep wysyła do Polski.

http://www.yonka.com/

AW

 • Śr., 08-08-2007 MichaelC
  Skuteczne to może i jest, ale opakowanie przypomina mi tani środek przeciw komarom i kleszczom.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 08-08-2007 kki
  Michael C debilu sam pewnie przypominasz kleszcza
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 08-08-2007 gość
  hm...,
  to na pewno dla mnie basen i codzienny jogging robią swoje...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 08-08-2007 gość
  Yon-ka to bardzo dobra japonska marka, kosmetyki sa naprawde skuteczne
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 08-08-2007 gość
  MichaelC (Środa, 08-08-2007) napisał:  Skuteczne to może i jest, ale opakowanie przypomina mi tani środek przeciw komarom i kleszczom.


  tak sie sklada ze pakowanie nie ma nigdy wplywu na jakosc :) chyba ze ty jestes takim ksieciem ktoren musi miec wszystko ladnie pieknie nawet pod wzgledem wizualnym , powodzenia z takim podejsciem :)

  a co do produktu bardzo mi sie przyda gdy wreszcie wruce z wakacji i zaczne od nowa trenowac :) nigdy nie korzystalam z tego typu olejkow , ale sprubowac mozna :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 08-08-2007 MichaelC
  gość (Środa, 08-08-2007) napisał:  tak sie sklada ze pakowanie nie ma nigdy wplywu na jakosc :) chyba ze ty jestes takim ksieciem ktoren musi miec wszystko ladnie pieknie nawet pod wzgledem wizualnym , powodzenia z takim podejsciem :)a co do produktu bardzo mi sie przyda gdy wreszcie wruce z wakacji i zaczne od nowa trenowac :) nigdy nie korzystalam z tego typu olejkow , ale sprubowac mozna :)  Tak się składa, że jestem księciem i z takim podejściem zaszedłem już bardzo daleko. ;-)
  Polecam zakup słownika ortograficznego po powrocie z wakacji.
  Pozdrowienia
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 08-08-2007 gość
  MichaelC (Środa, 08-08-2007) napisał:  gość (Środa, 08-08-2007) napisał:
  tak sie sklada ze pakowanie nie ma nigdy wplywu na jakosc :) chyba ze ty jestes takim ksieciem ktoren musi miec wszystko ladnie pieknie nawet pod wzgledem wizualnym , powodzenia z takim podejsciem :)a co do produktu bardzo mi sie przyda gdy wreszcie wruce z wakacji i zaczne od nowa trenowac :) nigdy nie korzystalam z tego typu olejkow , ale sprubowac mozna :)
  Tak się składa, że jestem księciem i z takim podejściem zaszedłem już bardzo daleko. ;-)Polecam zakup słownika ortograficznego po powrocie z wakacji.Pozdrowienia


  wcale go nie musze kupowac , bo go mam , ale mam tagze dyzortografie i nie mam zamiaru fatygowac sie i zagladac do slownika , bo akurat tutaj - nie warto :) ale dziekuje za tak mila uwage , gratuluje taktu :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 09-08-2007 fuck-girl
  Michael C debilu sam pewnie przypominasz kleszcza

  Faktycznie , on tez juz mnie czasem denerwuje ... sorry :)
  Odpowiedz Zgłoś