Piękna Polka w kampanii Hugo Boss Orange

1 Komentarz
14 Zdjęć
Czwartek, 28-06-2012

Mówi się, że to najlepsza w nowym sezonie kampania Hugo Boss i udana kontynuacja zdjęć na tegoroczną ciepłą porę roku. Jesienno-zimową kolekcję Orange promują Ryan Burns i polska piękność Jac Jagaciak. Ten sam duet, który oglądaliśmy w sesji na wiosnę-lato 2012. 18-letnia Monika w imponującym tempie aktualizuje swoje portfolio.

Jac do wizerunku niemieckiej marki wnosi powiew młodości i naturalności. To z całą pewnością jedna ze swobodniejszych ilustracji kolekcji Boss. Naturalne, niewymuszone ujęcia i atrakcyjne stylizacje powstały w porcie w Barcelonie. Malarskie akcenty i nieco tajemniczy, nadmorski klimat doskonale korespondują z klasycznymi dżinsami, ciepłymi swetrzyskami i kultową ramoneską w zielonej odsłonie.

Hugo Boss nie pozwala zapomnieć o swoich korzeniach i do portowej sesji dodaje ujęcie Moniki w bawarskich spodenkach. Naszym zdaniem odrobinę niepotrzebnie.

Niemiecka marka wydaje się lubić polskie modelki. Wiosenno-letnią linię Boss Black równie efektownie – choć w zupełnie innym stylu - promowała Małgosia Bela.

AW

  • Czw., 28-06-2012 Słoneczko
    Najbardziej podoba mi się zdjęcie, w ktorym modelka występuje w zielonym płaszczu!!!
    Odpowiedz Zgłoś