Piękne inspiracje: wnętrza w stylu francuskiej wsi

5 Komentarzy
62 Zdjęcia
Wtorek, 07-08-2012

Wystrój wnętrz w manierze wsi francuskiej może nie wszystkim się podoba, ale na pewno jest bardzo elegancki, relaksujący i najdoskonalej oddaje styl rustykalny. Szerokie łóżka, miękkie poduszki i dodatki ozdobione kwiatowymi motywami wprowadzają nastrój komfortu i sielanki inspirowanej wiejskimi krajobrazami i malarstwem rokokowych artystów. Polecamy kilka najciekawszych pomysłów na stylowe wnętrze.

MB

 • Wt., 07-08-2012 bbb
  zesłodziło mnie lekko, może i piękne ale chyba bym sie nie potrafiła odnależć wśród tych kolorowych tapet zwłaszcza.Poza tym swiat bardzo odległy od standardów przeciętnego obywatela naszego pieknego kraju
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 07-08-2012 Gość
  Uroczo, ale rzeczywiście za słodko na co dzien
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 07-08-2012 assija
  Raz byłam w "typowym" francuskim domu ludzi dość zamożnych. To co powyżej, to kalka tego, co widziałam na własne oczy. Dla mnie zbyt ciężkie, przytłaczające, przesłodzone, aczkolwiek, gdy cały dom jest w tym stylu, to ma to niewątpliwie swój urok.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 07-08-2012 Zoe
  dla koneserów ten styl może mieć urok, ale ten styl jak sama nazwa wskazuje jest francuski, więc nie kopiujmy go na siłę, bo będzie to wyglądać jak niedźwiedź polarny na hawajach.

  Naprawdę nie ma pomysłów na dobry słowiański design, każdą cześć świata wyróżnia sztuka regionalna, to jest to co czyni je unikatowymi i jedynymi w swoim rodzaju. Nie budujmy na siłę domków zakopiańskich na mazowszu Jeśli wszystko będzie wpisane w kontekst to Polska również będzie urokliwym miejscem.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 08-08-2012 Luna
  Naszym stylem może być styl łowicki :) zaczerpnięty z wycinanek w dodatkach -już gdzieś widziałam firany ,zasłony ,dywany ....
  Odpowiedz Zgłoś