Pies z 10-letnią gwarancją. Nowy trend?

53 Komentarze
6 Zdjęć
Sobota, 03-03-2012

Na ciekawą, a zarazem dość kontrowersyjną rzecz natknęliśmy się w sieci. Znaleźliśmy bowiem stronę – serwis Euro Puppy oferujący szczenięta psów ponad 100 ras. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że serwis oferuje 10-letnią gwarancję satysfakcji z zakupionego psa.

Taka gwarancja nie ma na celu zapewnienia m.in. tego, że pies przez cały okres jej obowiązywania będzie zdrowy, bo to zależy od wielu czynników, nie tylko genetycznych, ale także trybu życia i losowych, jednak w przypadku niezadowolenia ze swojego psa, nawet bez poświadczeń weterynaryjnych, kupujący otrzyma 500$ zniżki na kolejnego pieska. „Nowego” lub pełny zwrot kosztów kupujący może otrzymać w przypadku niedołężności lub śmierci psa z powodu wad wrodzonych i chorób genetycznych przed ukończeniem 10. roku życia.

Więcej informacji o psach z gwarancją znajdziecie na stronie www.europuppy.com

Co o tym sądzicie?

AG

 • Śr., 29-02-2012 Ona
  To chyba żart !!!!!!!!!!!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 29-02-2012 asdf
  kam (Śr., 29-02-2012) napisał:

  uważam to za wielkie nie porozumienie i bzdurę na już nie długo będzie gwarancja na dzieci i facetów bądź kobiety....  Na kobietę nikt nie da gwarancji. To jednak za duże ryzyko ;)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 29-02-2012 west
  Pies to nie zabawka którą oddajemy jak nam się znudzi. Ludzie trochę odpowiedzialności za swoje czyny.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 29-02-2012 west
  drops (Śr., 29-02-2012) napisał:

  Też mi sensacja, ja zawsze biore na dzieciaków szczeniaka, niech się pobawią, a co tam, należy się im. Jak już jest duży to w auto i w teren, wracam za kilka dni po szczeniaka, dzieci też mają prawo do zabawek a na co im zabawa z 2 letnim psem?Przewróci mi dzieciaka jeszcze i tyle.To tylko pies.  "DROPS" Albo jesteś kompletnym idiotą!!! albo gwarancja na twoja głupotę dawno się skończyła.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 29-02-2012 Hodowca
  Kupujcie tylko psy rasowe ... 100% rasy, zdrowia i zero wad psychicznych.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 29-02-2012 Psia mama
  Wprawdzie przyjaciół się nie kupuje, ale pies to jedyny rodzaj przyjaciela, za którego płacimy. I od tego momentu stajemy się za niego odpowiedzialni tak jak za dziecko. To nie pralka, czy samochód, na które oczekujemy gwarancji, ale miłość na całe psie życie niezależnie od stanu jego zdrowi, czy wad urody albo zachowania. Pomysł godny społeczeństwa konsumpcyjnego.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 29-02-2012 nelka
  To chore, bo będą zabijać zwierzęta i powiedzą, że samo padło. Dostanie zniżkę lub zwrot pieniędzy i biznes się kręci! Durnota!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 29-02-2012 nelka
  Ja mam pieska z wadami, ale nie przeszkadza mi to. Sama mam wady i ty też więc jeśli jesteś za takim traktowaniem zwierząt jak napisane jest w notce to porównaj je do siebie; może masz pryszcza, brzydki kształt nosa lub wadę wzroku - co tam niech cię rodzina sprzeda dostaniecie pieniążki i fundną se nowe dziecko ... .Ciekawe jak się poczujesz!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 29-02-2012 igusol
  Ludzie Czy wy powariowaliście do cholery pies to nie jest zabawka
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 29-02-2012 Gość
  Uważam że ten piesek na pomarańczowej pościeli jest prze uroczy :***
  A pomysł gwarancji jest bestialski :/
  Odpowiedz Zgłoś
2 3 4 5 6