Pies z 10-letnią gwarancją. Nowy trend?

53 Komentarze
6 Zdjęć
Sobota, 03-03-2012

Na ciekawą, a zarazem dość kontrowersyjną rzecz natknęliśmy się w sieci. Znaleźliśmy bowiem stronę – serwis Euro Puppy oferujący szczenięta psów ponad 100 ras. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że serwis oferuje 10-letnią gwarancję satysfakcji z zakupionego psa.

Taka gwarancja nie ma na celu zapewnienia m.in. tego, że pies przez cały okres jej obowiązywania będzie zdrowy, bo to zależy od wielu czynników, nie tylko genetycznych, ale także trybu życia i losowych, jednak w przypadku niezadowolenia ze swojego psa, nawet bez poświadczeń weterynaryjnych, kupujący otrzyma 500$ zniżki na kolejnego pieska. „Nowego” lub pełny zwrot kosztów kupujący może otrzymać w przypadku niedołężności lub śmierci psa z powodu wad wrodzonych i chorób genetycznych przed ukończeniem 10. roku życia.

Więcej informacji o psach z gwarancją znajdziecie na stronie www.europuppy.com

Co o tym sądzicie?

AG

 • Czw., 08-03-2012 sunia
  to poprostu nie do uwiezenia co ci ludzie wyprawiają
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 09-03-2012 janek
  to jest straszne i nadaje sie do PROKURATURY
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 12-03-2012 Gość
  Kontrowersyjne, ale zgadzam się co do gwarancji, że pies jest pozbawiony wad genetycznych, bo taką gwarancję jest w stanie dać tylko bardzo dobra hodowla. Jednak wtedy sprzedający powinien pokrywać koszty leczenia. Co do "niezadowolenia ze swojego psa" to już przesada.
  Odpowiedz Zgłoś
1 ... 2 3 4 5 6