Piknik Rodzinny

1 Komentarz
4 Zdjęcia
Środa, 23-06-2010

Piknik Rodzinny

27 czerwca Fundacja Pomocy Dzieciom z Chorobą Nowotworową i Karczma Człekówka zapraszają do Kołbieli na wyjątkowy Piknik Rodzinny.

Fundacja już od 18 lat otacza opieką chore dzieci z całej Polski. Piknik jest doskonałą okazją, by włączyć się w pomoc maluchom, spełnić kilka dziecięcych marzeń i dać szansę na życie jak najbardziej zbliżone do normalnego. Wystarczy niewiele: aktywne uczestnictwo w Pikniku. W miłej, rodzinnej, niedzielnej atmosferze powalczymy o lepszą przyszłość doświadczonych przez los najmłodszych.

Organizatorzy zapewniają, że nie będzie nudno. Na długiej i zróżnicowanej liście atrakcji znajdują się między innymi przejażdżki samochodami marki Porsche. Mistrzowska drużyna ligi futbolu amerykańskiego w Polsce rozegra pokazowy mecz. Z myślą o amatorach ruchu i muzyki Żora Koroliev poprowadzi kurs tańca.

Na najmłodszych gości czeka dmuchany zamek, konkursy i mnóstwo dobrej zabawy. W ramach pikniku odbędzie się również licytacja podarunku mistrza Europy w boksie Rafała Jackiewicza, telewizora LCD, piłki z podpisami zawodników Legii Warszawa, strojów piłkarzy z kilku polskich klubów oraz specjalnego podarunku zapaśnika Andrzeja Suprona, który poprowadzi całą imprezę. Jest o co powalczyć. Satysfakcja będzie podwójna: cenna pamiątka i świadomość, że cel jest szczytny.

Będzie też okazja, żeby coś przekąsić. Na gości czekać będą potrawy z grilla, bogata lista dań serwowanych przez restaurację, a na deser pyszne lody.

Całkowity dochód z imprezy zasili konto Fundacji Pomocy Dzieciom z Chorobą Nowotworową. Postarajmy się wspólnie, aby dobra weekendowa zabawa przyniosła dzieciom choć trochę radości i ulgi w cierpieniach.
 
Piknik potrwa od 10 do 20. Odbędzie się na terenie Karczmy Człekówka (wieś Skorupy, Kołbiel), 45km od centrum Warszawy.

www.fundacja.net

www.karczmaczlekowka.pl

Piknik Rodzinny

Piknik Rodzinny

Piknik Rodzinny

MWW

  • Pt., 25-06-2010 Biker
    Uwielbiam tę reklamę w radiu S_ka - karczma czuuuułłłłłłłekuuuuuuufka :D hahaha
    Odpowiedz Zgłoś