Płaszcz 3.1 Phillip Lim

5 Komentarzy
3 Zdjęcia
Poniedziałek, 07-03-2011

Płaszcz 3.1 Phillip Lim

Dziś proponujemy panom wiosenny oliwkowy płaszcz w stylu militarnym od 3.1 Phillip Lim.

Luźny i ciekawy fason podkreśla doczepiany czarny kaptur oraz dodatkowy skórzany panel ze złotym zamkiem. Z przodu umieszczono dwie symetryczne kieszenie i ściągacz na linii pasa. Tył jest dłuższy, zakończony pęknięciem, które można także zawiązać za pomocą sznurka. Płaszcz zapinany jest na zamek, który osłania zakładka z zatrzaskami.
Sportowa kurtka tego typu najlepiej wygląda w połączeniu z dżinsami i sznurowanymi butami z wysoką cholewką.
 
Cena: 678 euro, czyli około 2 712 zł

Kupisz w sklepie My Wardrobe

Płaszcz 3.1 Phillip Lim

Płaszcz 3.1 Phillip Lim

MB

 • Pn., 07-03-2011 gość
  Na ryby.....a moze i na grzyby....
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 07-03-2011 gość
  Ojojoj! Niby fason modny, kolor też, a jednak coś tu nie gra...... CENA! Powalająca! Zwłaszcza, że niemal identyczną widziałam w na wyprzedaży na sklepie w Auchan! Chciałam kupić mojemu narzeczonemu ale w sumie stwierdziłam, że jest dość droga. Kosztowała po przecenie niespełna 30zł, więc okazja to żadna. Chociaż z drugiej strony - najwyższa jakość gwarantowana. Projekt naprawdę odważny i dopracowany w najdrobniejszych szczegółach! Niczym płaszcz od znanego projektanta - mówię poważnie! Wiem, że zaraz posypią się komentarze niedowiarków, ale znam się na modzie i bywałam w najlepszych butikach i muszę przyznać, że kurtka z Auchan trzyma najwyższy poziom! Pozdrawiam miłośniczki prawdziwej mody!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 08-03-2011 gościu
  nawet gdyby mieli mi zapłacić, nie wyszedłbym w czymś takim.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 08-03-2011 gość
  gość (Poniedziałek, 07-03-2011) napisał:  Ojojoj! Niby fason modny, kolor też, a jednak coś tu nie gra...... CENA! Powalająca! Zwłaszcza, że niemal identyczną widziałam w na wyprzedaży na sklepie w Auchan! Chciałam kupić mojemu narzeczonemu ale w sumie stwierdziłam, że jest dość droga. Kosztowała po przecenie niespełna 30zł, więc okazja to żadna. Chociaż z drugiej strony - najwyższa jakość gwarantowana. Projekt naprawdę odważny i dopracowany w najdrobniejszych szczegółach! Niczym płaszcz od znanego projektanta - mówię poważnie! Wiem, że zaraz posypią się komentarze niedowiarków, ale znam się na modzie i bywałam w najlepszych butikach i muszę przyznać, że kurtka z Auchan trzyma najwyższy poziom! Pozdrawiam miłośniczki prawdziwej mody!


  Dziwne, że nie w Realu xD. Pewnie najlepszym butkiem w którym byłaś to H&M. Oczywiście też znasz się na modzie.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 18-03-2011 imi
  znacie taki wierszyk "idzie Grześ przez wieś", klimat jak z obory ...
  Odpowiedz Zgłoś