Playboy Club w kosmosie

4 Komentarze
3 Zdjęcia
Czwartek, 12-04-2012

Prawdziwa atrakcja dla wszystkich znudzonych zwykłym klubowym życiem. Przed nami kosmiczny clubbing. Póki co, to na razie koncept bez konkretnego terminu otwarcia, ale ta wspólna inicjatywa Playboya oraz Virgin Galactic zapowiada się naprawdę intrygująco.

Club Playboya miałby powstać na orbicie, na którą, jak zapowiada Virgin Galactic, jeszcze w tym roku odbędą się pierwsze loty turystyczne. Skoro więc będziemy tam latać, to czemu nie imprezować? Firma Playboy pomyślała więc, że stworzy tam elitarny klub nocny. Ambitny projekt nosi nazwę „ISS for adults” i będzie wyglądał jak nowoczesna stacja kosmiczna. W środku znajdzie się restauracja oraz dyskoteka. Brak grawitacji będzie z jednej strony wielkim wyzwaniem tak dla obsługi jak i gości, ale z drugiej – niezapomnianym doznaniem.
 
Na początek na loty i wstęp do klubu będzie stać tylko najzamożniejszych, więc jeden międzygalaktyczny elitarny klub wystarczy. 

AWP

 • Czw., 12-04-2012 Gość
  Ale fajny pomysl
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 12-04-2012 Gość
  Ale fajny pomysl,szkoda ze nieliczni to zobacza
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 13-04-2012 jaka bzdura
  przeciez tam nie ma grawitacji. najpierw "projektant" powinien poznac prawa fizyki panujace w kosmosie aby wogole zaczac myslec jak to by moglo wygladac
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 18-04-2012 Gość
  W kosmosie jest grawitacja. Musi być, skoro działa ona na planety. Jednakże ciała znajdują się tam w stanie nieważkości (nie działają na nie żadne siły zewnętrzne oprócz siły grawitacji), przez co ciało traci ciężar, chociaż jego masa się nie zmienia.... Dlatego możliwe jest "latanie"....
  Odpowiedz Zgłoś