Podstawa makijażu nude: Invisible Fluid Makeup Estee Lauder

4 Komentarze
3 Zdjęcia
Wtorek, 06-03-2012

Invisible Fluid Makeup po raz pierwszy został zastosowany za kulisami Tygodnia Mody w Nowym Jorku podczas pokazu kolekcji wiosna 2012 zaprojektowanej przez Dereka Lama oraz prezentacji The Row wiosna 2012. Choć być może miałyście już okazję wypróbować ten podkład, to w Polskich perfumeriach jego premiera przewidziana jest na marzec. Dlaczego warto zwrócić na niego uwagę?

Kosmetyk sprawdzi się w modnych, wiosennych makijażach w stylu nude, bo z jednej strony zapewnia naturalny, świeży wygląd cery, a z drugiej – sprawia, że wygląda ona nieskazitelnie. Jego lekka, napełniona powietrzem formuła jest niezwykle przyjemna i łatwa w aplikacji – to właśnie ona sprawia, że makijażu nie czuć i nie widać. Jego ogromną zaleta jest także naturalne dopasowanie do wszystkich odcieni i kolorów skóry.

Przed wykonaniem makijażu z użyciem Invisible Fluid Makeup warto zastosować pewien trick – mianowicie mocno wstrząsnąć podkład i rozprowadzić go opuszkami palców lub pędzelkiem do podkładu. Każda kolejna warstwa będzie miała większą siłę krycia

Cena: 165 zł (30 ml)


W sklepach od końca marca 2012

http://www.esteelauder.pl

AG

 • Wt., 06-03-2012 Gość
  uczula
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 06-03-2012 Gość
  Podobno to rewelacja, ale nie probowałam jeszcze
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 07-03-2012 Gość
  |Przed wykonaniem makijażu z użyciem Invisible Fluid Makeup warto zastosować pewien trick – mianowicie mocno wstrząsnąć podkład i rozprowadzić go opuszkami palców lub pędzelkiem do podkładu. Każda kolejna warstwa będzie miała większą siłę krycia"


  ha ha ale się uśmiałam, no to pewnie jedyny na świecie tak kryje
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 19-03-2012 Gość
  obawiam się, że po raz kolejny zapewnienia producenta można puścic w gwizdy. NIe mam cery problematycznej, zatem pokusilam soeo zakup. POMYLKA. NIe widze roznicy bez wzgledu czy energicznie wstrzasne buteleczka czy tez nie.
  Odpowiedz Zgłoś