Pomysł na prezent: 3 albumy o modzie

2 Komentarze
3 Zdjęcia
Poniedziałek, 21-11-2011

W ostatnich miesiącach roku w księgarniach pojawia się mnóstwo nowych albumów, bowiem wydawcy mają nadzieję, że wiele z nich znajdzie się pod choinką. Wśród nich sporo poświęconych jest modzie, a taka książka to idealny podarunek dla faszonistki.

Szpilki, jakie projektuje Christian Louboutin, są najbardziej pożądanymi butami świata – najpiękniejsze modele można podziwiać w nowym albumie, zatytułowanym po prostu Christian Louboutin. To bogato ilustrowana pozycja dla tych pań, które mają już lub marzą o własnej kolekcji obuwia sygnowanego tym nazwiskiem.

Fankom włoskiego domu mody Gucci spodoba się album pod tytułem Gucci: The Making of, wydany z okazji 90-lecia istnienia firmy. Napisany przez obecną projektantkę Fridę Giannini i liczący sobie prawie 400 stron tom zawiera ponad 700 ilustracji i opowiada historię marki, od jej początków aż do dziś.

Jedna z najbardziej wpływowych postaci ze świata mody, była szefowa francuskiego Vogue, Carine Roitfeld, wie o modzie niemal wszystko. Jej bogato ilustrowana autobiografia pod tytułem Irreverent to szansa, by zajrzeć za kulisy wielkiej mody.

Cena: Christian Louboutin – około 250 zł; Gucci: The Making of - około 180 zł; Irreverent – około 220 zł. 

Wszystkie albumy dostępne są w księgarni internetowej Amazon. Zamówienia o wartości powyżej 130 zł wysyłane są do Polski za darmo.

AT

 • Czw., 24-11-2011 Gość
  Jasne, kto dzisiaj czyta
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 27-11-2011 ania
  Gość (Czw., 24-11-2011) napisał:

  Jasne, kto dzisiaj czyta


  Tu chyba bardziej chodzi o pisiadnaie a nie czytanie;)
  Odpowiedz Zgłoś