Pościel Feretti

5 Komentarzy
1 Zdjęcie
Piątek, 26-11-2010

Pościel Feretti

Tę niecodzienną pościel dziecięcą uszyto z najwyższej jakości bawełny o właściwościach bakteriostatycznych – antybakteryjnych.

Dzięki innowacyjnej technologii zwanej „Purista” tkanina doskonale zapobiega rozwojowi bakterii oraz innych mikroorganizmów, a przy tym dłużej zachowuje świeżość i czystość. Niezaprzeczalnym atutem jest także wysoka estetyka wykończenia oraz to, że wypełnienie i opakowanie zestawu ulegają całkowitej biodegradacji.

W skład pościeli wchodzą:
Poszwa na kołdrę 100 x 135 cm
Poszewka na poduszkę 40 x 60 cm
Kołderka 100 x 135 cm
Poduszka 40 x 60 cm
Ochraniacz
Cena: 300 zł
Do kupienia w sklepach oferujących produkty Feretti. Adresy tu.

MO

 • Pt., 26-11-2010 pipi
  brzydkie maja wzory - na głowę bije je polska forma Tutek. Antybakteryjne bajery tez na nic się zdadzą - taka pościel pierze się co najmniej raz w tygodniu a i tak przescieradlo brudzi się najbardziej a tego w zestawie nie ma
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 26-11-2010 gość
  A jak dziecko zrobi kupę, to też będzie warta 300 zł
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 27-11-2010 bulwers
  matkoooooooooooooooo,jaki kit antybakteryjna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bakterie są wszędzie..........co za debil to wymyślił??????????????????????
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 28-11-2010 Monita
  Kiepska jakość bawełny. Po praniu nie da się tego rozprasować. Nawet zelazko systemowe nie daje sobie rady. Za te pieniądze nie warto
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 29-03-2011 paćkowski
  antybakteryjna to taki "chłyt markietingowy", jakoś nikt się nie zastanawia że nabywanie odporności odbywa się poprzez kontakt z bakteriami a nie przez izolację od czynników zewnętrznych. Dziecko wychowywane w sterylnych warunkach zaraz jak ktoś przy nim kichnie będzie chore. Wystarczy raz na tydzień uprać pościel i jest okey. Najlepsze jest to że Puriste czyli ten dodadatek chemiczny stosują firmy produkujące skarpetki i tylko 1 firma Feretti od pościeli dziecięcej !! chyba w ramach eksperymentu na dzieciach?
  Odpowiedz Zgłoś