Przenośne odtwarzacze Philips

4 Komentarze
6 Zdjęć
Poniedziałek, 19-07-2010

Przenośne odtwarzacze Philips

Lato i sezon wakacyjny w pełni. Podróżowanie jest coraz łatwiejsze i przyjemniejsze. Z myślą o podróżach (zwłaszcza tych w towarzystwie najmłodszych) Philips proponuje kolekcję przenośnych odtwarzaczy DVD umożliwiających oglądanie filmów, słuchanie muzyki, oglądanie zdjęć i granie w gry komputerowe (model PD7010).

Philips PD7010 (529 zł) wyposażony jest w bezprzewodowy kontroler gier i zapewni rozrywkę nawet w czasie długiej podróży. Kolorowy wyświetlacz gwarantuje wysoką rozdzielczość obrazu. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi zabawa może trwać aż 3 godziny. W trakcie jazdy można ładować sprzęt przy pomocy dołączonego zasilacza samochodowego. Odtwarzacz można wygodnie umocować do zagłówka.

Philips PD7042 (969 zł) to jeszcze większa wygoda oglądania filmów. Odtwarzacz wyposażono w dwa 7-calowe ekrany, każdy z własnym zestawem słuchawkowym. Jeden film można oglądać na dwóch ekranach. Kolorowy wyświetlacz TFT LCD wyświetla obraz w proporcjach 16:9 zachowując jakość HD.

Philips PD7000B (449 zł) – filmowa, bezprzewodowa podróż może trwać 2,5 godziny. Sprzęt odtwarza format DivX. Głośniki stereofoniczne wzbogacają kinowe i muzyczne doznania. Urządzenie jest odporne na wstrząsy i wyjątkowo łatwe w obsłudze.

Philips PD7020 (549 zł) – to odtwarzacz DVD z obrotowym, 7-calowym wyświetlaczem. Wszystkie obrazy można oglądać w formacie panoramicznym 16:9. O wysoką jakość dźwięku dbają głośniki stereofoniczne. Akumulator pozwala na pracę aż do 4 godzin.

Kupisz w sklepach RTV oferujących sprzęt Philips.

Przenośne odtwarzacze Philips

Przenośne odtwarzacze Philips

Przenośne odtwarzacze Philips

Przenośne odtwarzacze Philips

Przenośne odtwarzacze Philips

AW

  • Wt., 20-07-2010 gość
    Laptop jest droższy od takich odtwarzaczy. Ja uważam, że to jest super pomysł.
    Odpowiedz Zgłoś
  • Wt., 20-07-2010 gość
    nie wiem czym tu tak się podniecać.... kupiliśmy dzieciakom taki system na wakacje, co prawda z bmw i niestety sporo drożej niż najnowszy philips ale to i tak krocie taniej niż firmowy zagłowkowy dvd.
    Bądź co bądź to już żaden lux hehe 1300zł to nawet bezrobotny na raty dostanie...
    Odpowiedz Zgłoś
  • Niedz., 25-07-2010 gościuwa
    gość (Wtorek, 20-07-2010) napisał:    nie wiem czym tu tak się podniecać.... kupiliśmy dzieciakom taki system na wakacje, co prawda z bmw i niestety sporo drożej niż najnowszy philips ale to i tak krocie taniej niż firmowy zagłowkowy dvd.Bądź co bądź to już żaden lux hehe 1300zł to nawet bezrobotny na raty dostanie...


    No i czym tu się chwalić. Co ta wypowiedź miała znaczyć w kontekście tego artykułu?
    Odpowiedz Zgłoś
  • Niedz., 25-07-2010 gościuwa
    gość (Wtorek, 20-07-2010) napisał:    Laptop jest droższy od takich odtwarzaczy. Ja uważam, że to jest super pomysł.


    Ja też. I pewnie wnukom kupię coś takiego.
    Odpowiedz Zgłoś