Pudełko na cygara Dalvey

2 Komentarze
2 Zdjęcia
Piątek, 17-04-2009

Pudełko na cygara Dalvey

Szkocka marka Dalvey specjalizująca się w produkcji najwyższej jakości akcesoriów istnieje na polskim rynku dopiero od 2006 roku, a już zyskała sobie pokaźne grono klientów doceniających kunszt jej produktów. Szkocka tradycja sprawiła, że marka odniosła sukcesy nie tylko w Anglii, ale także na arenie międzynarodowej.

Prezentowane pudełko to coś dla koneserów palenia, chcących zapewnić ochronę dla swoich cygar. Wysokiej jakości włoska skóra i stal nierdzewna zastosowana do wykonania tego akcesorium odpowiadają za wytrzymałość tego produktu i bezpieczeństwo dla jego zawartości. Pudełko jest zatem bardzo praktyczne, wytworne i przyda się wszędzie tam, gdzie będziemy potrzebować eleganckiej oprawy dla cygar. Wymiary pudełka to : 170 x 58 x 25 mm.

Cena: 80 funtów, około 380 zł

Kupisz w sklepie internetowym Perfect Gift.

Pudełko na cygara Dalvey

AD

 • Pt., 17-04-2009 gość
  zaden Polak nie wyda takich peiniedzy na takie pudelko. Kolejna strata zlotowek reklamowych. Lepiej wplacic na Wikipedie.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 07-05-2009 gość
  gość (Piątek, 17-04-2009) napisał:  zaden Polak nie wyda takich peiniedzy na takie pudelko. Kolejna strata zlotowek reklamowych. Lepiej wplacic na Wikipedie.


  Wliczyłeś w tych polaków,Solorza,Kulczyka ,Gudzowatego i nnych tego pokroju?No to teraz jebnij sie w łeb.
  Odpowiedz Zgłoś