Pure Sky Club – luksusowe miejsce do pracy i wypoczynku

11 Komentarzy
1 Zdjęcie
Piątek, 16-09-2011

Pure Sky Club – luksusowe miejsce do pracy i wypoczynku

Pure Sky Club to pierwszy w Polsce ekskluzywny klub, łączący biznes rozrywkę i odpoczynek. Prawie dwa tysiące metrów kwadratowych multifunkcyjnej, luksusowej powierzchni na 21. i 22. piętrze biurowca Skylight mieści: 9 sal konferencyjnych, kameralne kino, dwupoziomowy koktajlbar z panoramicznym widokiem na centrum Warszawy, restaurację, serwującą dania z różnych kręgów kulturowych oraz kompleks SPA & Relaxation. Klub to nowa propozycja dla ludzi sukcesu o najwyższych wymaganiach, ceniących jakość, wygodę i profesjonalizm.

Klub oferuje członkom nieznaną dotąd na polskim rynku formułę prowadzenia aktywności zawodowej, która polega na połączeniu miejsca i czasu pracy z relaksem. Doskonale nadaje się do tego przestrzeń chilloutowa, która została wyposażona w kominek, wygodne kanapy i szezlongi, gdzie goście mogą obejrzeć wiadomości, sprawdzić odloty samolotów, skorzystać bezpłatnie z komputera i bezprzewodowego Internetu, podręcznej biblioteczki lub odpocząć w przerwie między spotkaniami, delektując się wyszukanym koktajlem. Dzięki elektronicznemu systemowi weryfikacji, członkowie witani są imiennie, każdego ranka otrzymują śniadanie w postaci specjalnego bufetu. Klub dysponują bazą preferencji, ważnych dat i listą znajomych gościa, na podstawie których wyróżnia go w dzień jubileuszu, aranżując przyjęcie zgodne z upodobaniami świętującego.

Więcej informacji na www.pureskyclub.pl

MJ

  • Wt., 04-06-2013 Gość
    Pure Sky Club to na pewno nie "luksusowe miejsce do prowadzenia interesów". Telefony nie działają (przerywa rozmowy), rwie internet, kuchnia średnia, panie z obsługi obrażone na cały świat... Poza tym wystarczy tam raz wejść, a nie opędzisz sie od telefonów ich handlowców. Generalnie model biznesowy Angoli jest nasępujacy: naobiecywać, skasować Polaczków i problem z głowy...
    Odpowiedz Zgłoś
1 2