"U Fryzjera"

19 Komentarzy
2 Zdjęcia
Sobota, 05-08-2006

Zachowana w klimacie starego szynku restauracja "U Fryzjera", to punkt obowiązkowy każdej wycieczki do Kazimierza.

Restauracja oferuje kuchnię żydowską, ale nie tylko. Ceny umiarkowane. Zestawy śniadaniowe w cenie 10 - 17 zł, za obiad zapłacimy w granicach 50 zł za osobę (o ile ktoś jest w stanie tyle przejeść - porcje są naprawdę obfite).

Wieczory umilają koncerty zespołów klezmerskich. Jeśli ktoś za mocno się wsłucha i rano rozboli go głowa, polecamy zestaw śniadaniowy Chory kotek.

www.ufryzjera.pl

MW

 • Niedz., 06-08-2006 Gotenks
  chyba się przejadę
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 06-08-2006 Stefix
  Kiepskie jedzenie. Jedyna zaleta: otwarte dlugo. Polecam Zielona Tawerne i zdecydowanie Kwadrans - fantastyczna obsluga i jedzenie. Siedzialem do 3 w nocy. U Fryzjera tylko do drugiej. U fryzjera jest przereklamowane.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 07-08-2006 gość
  byłam, jadłam - bardzo smacznie i obficie ;) żadnych nowobogackich buraków nie widziałam, atmosfera znakomita, choć z racji tłumów gości trudno sie odprężyć po obiadku. polecam :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 09-08-2006 ILY
  ... beznadzieja, byłem tam dwa lata temu i zapłaciłem nie zaczynając jeść ... PIWO podają w kubkach plastikowych !!!!!, tłumacząc że to w "w ogródku letnim" moze coś się zmieniło... ja jednak wolę Zieloną Tawernę ... Pozdro dla Eluu
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 09-08-2006 gość
  byłam tak miło smacznie i ciekawie
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 22-08-2006 gość
  gość (Sobota, 05-08-2006) napisał:  Beznadziejna knajpa dla nowobogackich buraków. Polecam Zieloną Tawernę za rogiem.


  Ciekawe ze tacy ograniczeni ludzie jak ty potrafia jednak docenic zielona tawerne :)
  U Fryzjera jest naprawde milo. Swietny klimat i niezle jedzenie. Polecam :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 20-11-2006 benit
  Myślę że polecane przez ciebie miejsce jest właśnie takie. Zanim coś napiszesz-zastanów się bo naraziłeś mnie na koszty. Kelnerka traktowała mnie protekcjonalnie, kiedy zadzwonił mój telefon skrzywiła się i pokiwała głową z dezprobatą. To samo zrobiła kiedy zdziwiłem się że są 2 (słownie dwa) wina sprzedawane na kieliszki.
  Jedzenie jakie tam zjadłem-to był Mcdonald w wersji specjalnej (cena!).
  U Fryzjera byłem dzień później i było ciekawie, romantycznie i nikt nie krzywił się jak wspomniana kelnerka że siedzimy do 23-ej. Bez zadęć a z klasą. Zastanów się zanim coś polecisz chyba że jesteś właścicielem (właścicielką). Zielona Tawerna to właśnie restauracja dla nowobogackich którzy sikają w majtki jak zobacza kelnerkę (mają prawo bo to ich pierwszy raz).
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 05-11-2008 gość
  świetna knajpka!!! Naprawdę polecam! Dowiecie się o niej więcej na stronie: http://www.kazimierzdolny24.pl/…
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 05-11-2009 zack
  gość (Sobota, 05-08-2006) napisał:  Beznadziejna knajpa dla nowobogackich buraków. Polecam Zieloną Tawernę za rogiem.  Nowobogackich buraków? Przecież żarcie tam kosztuje tyle co garstka bździn. Ile ty zarabiasz, że to dla Ciebie drogo? Zielona Tawerna? Nie rozśmieszaj mnie, żarcie ponożej przecietnej, obsługa chamska ale rozumiem, że to twoje standardy i czujesz sie tam jak ryba w wodzie
  Odpowiedz Zgłoś
1 2