Radically No Surgetics Givenchy

1 Komentarz
1 Zdjęcie
Czwartek, 23-09-2010

Radically No Surgetics Givenchy

O tym, że żaden kosmetyk nie zastąpi chirurgicznego skalpela, nie trzeba nikogo przekonywać. Tym czasem Givenchy oddaje w nasze ręce krem, w którym wykorzystano najnowocześniejsze techniki medycyny kosmetycznej a jego zadaniem jest działanie przeciw dziewięciu oznakom związanym ze starzeniem się skóry.

Rezultatem ma być gładsza skóra, zredukowane zmarszczki, przywrócona jędrność, zagęszczenie, rozświetlenie, rozjaśnienie i wyrównanie tonacji skóry, czyli efekt niemal jak po skomplikowanym zabiegu medycyny estetycznej.

Odmładzająca, wszechstronna pielęgnacja – kompleks ochronny SPF 15, bo tak brzmi pełna nazwa kosmetyku, przeznaczona jest dla pań po 45. roku życia, które oczekują „inteligentnej”, 24-godzinnej ochrony wolnymi rodnikami i falami UVA i UVB a także zahamowania i redukcji rozwoju przebarwień. Konsystencja kremu jest delikatna i lekka, sprawdzi się zwłaszcza w okresie letnim.

Cena: 542 zł (50 ml)

Do kupienia w autoryzowanych perfumeriach.

AG

  • Czw., 23-09-2010 gość
    krem pielęgnuje skórę ale zmarszczki i inne oznaki starzenia likwiduja operacje plastyczne a częściowo medycyn esteczna ale tu jest zawsze jakies ryzyko.
    Odpowiedz Zgłoś