Robot kuchenny Moulinex

2 Komentarze
2 Zdjęcia
Środa, 25-03-2009

Robot kuchenny Moulinex

Marka Moulinex proponuje swój najnowszy wynalazek – robot kuchenny Masterchef 8000. Jest to kompaktowe, wielofunkcyjne urządzenie o niewielkich rozmiarach i pionowym kształcie.

Dzięki niemu szybko i bez problemu posiekasz, pokroisz, utrzesz, zmiksujesz oraz wyciśniesz wszystko, co lubisz jeść. Urządzenie wyposażono w szeroki komin misy oraz specjalną technologię napędu zapewniającą doskonałą wydajność. Robot został wyposażony w pomocne akcesoria: blender o pojemności 1,5 l, metalowy nóż, dwustronną metalową tarczę do ucierania ziemniaków, parmezanu oraz czekolady, dwustronną metalową tarczę do ucierania i krojenia w plastry na średnią grubość, metalową trzepaczkę do ubijania, szpatułkę oraz praktyczny pojemnik do przechowywania ostrych akcesoriów.

Masterchef 8000 dostępny jest także w bogatszej wersji FP 652, która ma dodatkowy specjalny plastikowy nóż do wyrabiania ciasta, dwustronny metalowy dysk do ucierania i krojenia w plastry na drobno oraz sokowirówkę z metalowym sitem filtrującym.

Ceny

FP 650 – około 580 zł
FP 652 – około 680 zł

www.moulinex.pl

Produkty Moulinex znajdziesz w porównywarce cen Radar.pl

Robot kuchenny Moulinex

ML

 • Śr., 25-03-2009 gość
  Pochwalę się, bo luksus to ja mam:
  Śliczny Kenwood MultiPro z wbudowana wagą, szklanym blenderem i sokowirówką.
  Niestety kuchnie mam niezbyt luksusową - miejsca na gadżety mało, więc jak znalazł do mojego jednoosobowego gospadarstwa!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 09-08-2009 gość
  Radar strona jest zawirusowana
  Odpowiedz Zgłoś