Rower Giant Cosmo CS 3

8 Komentarzy
2 Zdjęcia
Środa, 26-08-2009

Rower Giant Cosmo CS 3

Moda na rowery miejskie wciąż kwitnie w naszym kraju. Jeśli ktoś chce zdobyć taki wehikuł może kupić autentyczny stary, używany sprzęt lub zaopatrzyć się w stylizowaną nówkę. Chętni na tę drugą opcję powinni przyjrzeć się ofercie popularnej i renomowanej firmy Giant.

Rower Cosmo CS 3 zbudowano na lekkiej i wytrzymałej ramie aluminiowej. Wyposażono go w siedmiobiegową przerzutkę tylną. Widelec i wspornik siodła są amortyzowane. Rower ma rzadko spotykane hamulce rolkowe, wszystkie linki poprowadzono wewnątrz ramy. W standardowym wyposażeniu znajduje się oświetlenie, bagażnik, błotniki, nóżka, pompka oraz zamek. Dostajemy więc wszystko co niezbędne w czasie przejażdżki po mieście.

Cena: 3 199 zł

Kupisz u autoryzowanych sprzedawców. Adresy tu.

Rower Giant Cosmo CS 3

SS

 • Śr., 26-08-2009 gość
  Szkoda, że taka męska rama...Wg mnie rowery miejskie nie powinny mieć ramy jak w rowerach górskich. Powinny być praktyczne do jeżdżenia po mieście, a eleganckie spodnie przy takim zamachu nogą mogłyby rozedrzeć się w kroku.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 26-08-2009 fasola25
  całkiem niezły ten rower
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 26-08-2009 gość
  ech, no tak, rama to jedna sprawa, druga to cena. Nie wiem, może nie jestem na bieżąco z cenami rowerów, ale podniecanie się że do roweru za 3200 dostajesz błotniki, ba nawet nóżkę gratis to chyba przesada...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 27-08-2009 Matylda
  Rower fajny, ale czasem nie doceniamy naszych rodzimych producentów - też byłam wielką fanką Gianta, dopóki mój facet nie kupił sobie za podobną cenę Unibike'a na o niebo lepszym osprzęcie. W sumie nie ważne jaki napis jest na ramie, a na jakiej bazie producent go poskładał, a wszyscy składają z tego samego. Przyjżyjcie się tej marce bo warto:)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 27-08-2009 Matylda
  O jezu, aż mnie oczy zabolały, oczywiście PRZYJRZYJCIE się;)

  Matylda (Czwartek, 27-08-2009) napisał:  Przyjżyjcie się tej marce bo warto:)

  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 27-08-2009 gość
  uhu troche za drogo
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 27-08-2009 gość
  Rower niestety nie nadaje się do polskich realiów, gdzie kradną rowery na potęgę, zabezpieczone, a nawet z balkonów, z piwnic, wózkarni... Ja to boje się nawet do spożywczaka wejść mimo, że mam mocne zabezpieczenie.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 08-09-2009 gość
  stare rowery są super, lekkie, wygodne
  Odpowiedz Zgłoś