Samochodowe centrum multimedialne Clarion NX509E

3 Komentarze
3 Zdjęcia
Sobota, 29-08-2009

Samochodowe centrum multimedialne Clarion NX509E

Model widoczny na zdjęciu łączy w sobie odtwarzacz DVD, 7-calowy ekran z dotykowym sterowaniem oraz wbudowaną nawigacją GPS.

Liczba stałych przycisków jest ograniczona do trzech najczęściej wykorzystywanych. Moduł nawigacyjny działa na bazie znanego z przenośnych urządzeń Clarion oprogramowania iGO8.3 i zawiera dane dla 44 europejskich krajów. Dostępne są także takie funkcje, jak „Text to Speech” – wypowiadanie nazw ulic wyświetlanych na ekranie, również w języku polskim (np.: „za 150 metrów skręć w lewo w ulicę Marszałkowską…”) czy wyświetlanie znaków drogowych przy rozjazdach na autostradach.

Aktualizacji map czy wprowadzenia danych o fotoradarach w łatwy sposób można dokonać za pomocą karty SD. Sekcja audio wyposażona jest w funkcję BBE-MP, dzięki której przywracane są szczegóły i niuanse dźwięku utracone podczas kompresji do formatów MP3 czy WMA.

NX509E wyposażono w funkcję dwustrefowej rozrywki, co umożliwia stworzenie w samochodzie dwóch oddzielnych stref, dzięki czemu pasażerowie na tylnych siedzeniach mogą oglądać film DVD, DivX lub wideo z iPoda czy iPhone’a na zamontowanych monitorach sufitowych lub w zagłówkach, podczas gdy osoby na przednich siedzeniach słuchają ulubionej stacji radiowej lub muzyki z pamięci USB i korzystają z nawigacji.

Cena: 4 444 zł

Szczegóły na stronie internetowej producenta.

Produkty Clarion znajdziesz w porównywarce cen Radar.pl

Samochodowe centrum multimedialne Clarion NX509E

Samochodowe centrum multimedialne Clarion NX509E

MWW

 • Sob., 29-08-2009 gość
  Fajny, tylko kto go kupi? Większość nowych samochodów (takich od 50000 zł, bo zakładam że nikt kto kupuje samochód za 30000 zł nie kupi sprzętu za 4500zł) ma wbudowane radio, więc gdzie mają ten sprzęt zainstalować?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 29-08-2009 gość
  Mogą zamówić samochód bez fabrycznego radia.
  A co do urządzenia, to można napisać, że jest ono bez nawigacji. Najlepsze mapy ma Automapa. Później jest Garmin z GPmapą. Reszta się do niczego nie nadaje.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 06-09-2009 gość
  Widze ze wszytko sie wiaze scisle z nawigacja. A ja własnie sie ciesze ze bede juz niedługo posiadaczka nowej nawigacji Mio Spirit.
  Odpowiedz Zgłoś