Samoopalacz Jennifer Aniston i Sienny Miller - Brazilian tan Daily Rodial

4 Komentarze
1 Zdjęcie
Wtorek, 12-07-2011

Samoopalacz Jennifer Aniston i Sienny Miller - Brazilian tan Daily Rodial

Brazilian tan Daily - wakacyjny ideał używany przez Evę Longorię, Angelinę Jolie, Jennifer Aniston, Victorię Beckham i Siennę Miller.

Ujędrnia, stymuluje produkcję kolagenu, wspomaga odnowę komórkową, odżywia i uelastycznia skórę całego ciała a przy tym dzień po dniu, stopniowo nadaje jej odcień delikatnego, naturalnego brązu. Natychmiast się wchłania, nie pozostawia smug i nie zawiera parabenów - może być stosowany samodzielnie lub pomiędzy kolejnymi użyciami tradycyjnego samoopalacza, także w czasie wakacji dla wyrównania i wzmocnienia naturalnej opalenizny.

Cena: 240 zł (150 ml)
Do kupienia w perfumerii Galilu, także przez internet

MO

 • Wt., 12-07-2011 gość
  uzywam i wygladam jak brazilianka , mam ujedrniajaca skore , odzywiona wýstymulowana daje delikatny odcien natury...wchlaniajacej nie pozostawiajacej smugow... jest tu jakis taki panoczek
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 13-07-2011 gość
  gość (Wtorek, 12-07-2011) napisał:  uzywam i wygladam jak brazilianka , mam ujedrniajaca skore , odzywiona wýstymulowana daje delikatny odcien natury...wchlaniajacej nie pozostawiajacej smugow... jest tu jakis taki panoczek  smugow??? :D
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 14-07-2011 gość
  Ta reklama bardzo pasuje do reklamowanego na stronie głównej soku-siku Garden Party. Albo ci, co używają Rodial nie mają nic wspólnego z sokiem Garden Party - albo ci, co używają soku Garden Party nie mają punktu zbieżnego z użytkownikiem Rodial. Jeden wyklucza drugi. Ale to zbyt skomplikowane dla LuxLux.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 14-07-2011 katarynka
  No, coś mi się tu nie zgadza. Ten bladzioch Angelina Jolie kompletnie nie wygląda jakby używała samoopalacza.
  Odpowiedz Zgłoś