Samsung i600

22247 Komentarzy
2 Zdjęcia
Wtorek, 24-04-2007

Samsung i600 Samsung i600 to smartphone przeznaczony dla biznesmenów, ludzi pracujących w ciągłym pośpiechu poza biurem, dla których stały dostęp do poczty elektronicznej jest niezbędny.

System operacyjny Windows Mobile zapewnia dostęp do MS Outlook, MSN Messenger, a funkcja MS Direct Push ułatwia wysyłanie i odbieranie e-maili przez całą dobę. Przeglądarka plików biurowych to dostęp do najważniejszych aplikacji biznesowych (Word, PowerPoint, Excel). Telefon wyposażony jest w aparat/kamerę wideo o rozdzielczości 1,3 megapiksela i odtwarzacz muzyki, oba obsługiwane za pomocą Windows Media Player. Ponad 50 MB pamięci wewnętrznej oraz wejście na kartę pamięci microSD zapewnia praktycznie nieograniczone możliwości przechowywania plików. Całość dopełnia klawiatura typu QWERTY.

Standard High-Speed Downlink Packet Access (HSDPA) umożliwia transfer danych z prędkością do 1,8 Mbps, czyli sześciokrotnie szybciej niż w technologii 3G UMTS. Jeśli dysponujesz szybkim połączeniem Wi-Fi z Internetem, dzięki funkcji VoIP możesz dzwonić w dowolne miejsce na świecie. Ponadto użytkownicy podłączeni do Wi-Fi mogą korzystać z dostępu do Internetu i możliwości łączenia się z innymi urządzeniami.

Cena: 1 700 zł

http://www.biznes.samsung.pl

Samsung i600

MW