Samsung + Różowa Wstążka = koncert

12 Komentarzy
2 Zdjęcia
Piątek, 03-10-2008

Samsung + Różowa Wstążka = koncert W Warszawie przy stacji Dworzec Śródmieście, 4 października o godzinie 15.00 rozpocznie się wielki charytatywny koncert Różowej Wstążki, który ma przypomnieć wszystkim kobietom o istocie profilaktyki badań raka piersi.

Wystąpią: Mosquitoo, Smolik, Tede oraz gwiazda wieczoru - Kayah. Podczas koncertu będzie można skorzystać z bezpłatnych badań mammograficznych i cytologicznych. Pisaliśmy już wcześniej o modelu Samsung F480, ale tym razem prezentujemy jego specjalną, różową edycję.

Telefon ma różową obudowę i etui, różową tapetę akcji, powitanie z logo Różowej Wstążki oraz animację pokazującą, jak samej badać piersi. Z każdego sprzedanego egzemplarza, Samsung przekaże 200 zł Stowarzyszeniu Amazonki - partnerowi akcji, na stworzenie Centrum Informacji Amazonek.

Samsung + Różowa Wstążka = koncert

Telefon dostępny jest w sprzedaży od początku października w sieci salonów Sferis oraz internetowym sklepie Samsung w cenie 1 299 zł.

Samsung umożliwia każdemu włączenie się w akcję Różowej Wstążki. Za każdą osobę, która w październiku zarejestruje się na stronach Samsung Fun Club, firma przekaże 1zł Stowarzyszeniu Amazonki.

Wszystkie informacje na temat akcji oraz profilaktyki raka piersi można znaleźć na specjalnej stronie internetowej.

ML

 • Pt., 10-10-2008 gość
  strefa kobiet w każdy piątek:
  http://thewomentimes.blogspot.c…
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 04-08-2011 Monika298
  Chcesz dowiedzieć się więcej o raku piersi?
  Wejdź na stronę : www.tojefura.com i zrób test on-line sprawdzający czy nie masz nowotworu!

  Ja zrobiłam, naprawdę polecam ;)
  Odpowiedz Zgłoś
1 2