Samsung SMX-F70 - pierwsza kamera SD z matrycą CMOS

1 Komentarz
3 Zdjęcia
Niedziela, 25-09-2011

Samsung SMX-F70 - pierwsza kamera SD z matrycą CMOS

Żyjemy w świecie „Wielkiego Brata”, otaczają nas tysiące kamer, w kamery wyposażone są nawet coraz bardziej podstawowe sprzęty domowe, a całkiem niezłe filmy można nagrywać nawet telefonem komórkowym. Gdyby jednak komuś było mało, w ostatnim tygodniu września na polskim rynku pojawi się kamera SD Samsung SMX-F70 z matrycą CMOS.

To niewielkie urządzenie wyposażone jest w matrycę CMOS o rozdzielczości 5 megapikseli z optyką Schneider Kreuznach (intelli-zoom 65x oraz zoom optyczny 52x). Zastosowano w niej filtr barw podstawowych RGB, co zapewnia nagraniom bogate i naturalne kolory przy maksymalnie prostej obsłudze – sprzęt automatycznie wybiera jeden z siedmiu trybów nagrywania. CMOS to także ochrona przed smugami światła, które dręczą użytkowników sprzętu z matrycami CCD przy filmowaniu bardzo jasnych obiektów. Ciekawostką jest, że podczas nagrywania wideo można równocześnie robić zdjęcia w rozdzielczości 1,9 megapiksela.

W kamerze wykorzystano technologię stabilizacji Hyper Digital Image Stabilization, tryb nagrywania poklatkowego oraz progresywnego (lepsza jakość i płynność nagrań dynamicznych scen), opcję nagrywania w trybie HD, czy nagrywania Smart BGM z możliwością dodania w tle podkładu muzycznego i wiele innych gadżetów, które ucieszą zwłaszcza początkujących.

Cena: 799 zł

Więcej informacji i pełna specyfikacja na stronie Samsung.com.

Samsung SMX-F70 - pierwsza kamera SD z matrycą CMOS

Samsung SMX-F70 - pierwsza kamera SD z matrycą CMOS

AG