Seabreeze Atlantic

5 Komentarzy
1 Zdjęcie
Środa, 27-10-2010

Seabreeze Atlantic

Kunszt najlepszych zegarmistrzów poznaje się po tym, w jaki sposób za pomocą kółek, trybików i śrubek potrafią stworzyć mistrzowsko precyzyjny mechanizm.

Szwajcarski Atlantic Seabreeze jest takiego mistrzostwa przykładem. Wielbiciele eleganckiej klasyki będą zadowoleni: połączenie brązu skórzanego paska ze złotem koperty i złotymi indeksami na tarczy prezentuje się doskonale. Kontrastujące z całością kompozycji srebro cyferblatu sprawia, że zegarek będzie pasował zarówno do srebrnych, jak i złotych spinek do mankietów. Koperta wykonana jest ze stali szlachetnej pokrytej powłoką PVD. Atlantic Seabreeze wyposażono w kwarcowy mechanizm ETA. Całość przykrywa szafirowe szło. Model wyposażono w datownik.

Cena: 999 zł

Kupisz w autoryzowanych salonach.

AW

 • Śr., 27-10-2010 gość
  No i taki zegarek na codzień w zupełności wystarcza.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 27-10-2010 gość
  Najpierw jest mowa o kunszcie tworzenia mechanizmów, a okazuje się, że ten zegarek to kwarc... Bez komentarza.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 28-10-2010 gość
  Jeżeli zegarek za tysiąc złotych i do tego kwarcowy i do tego firmy atlantiv jest produktrm lususowym, to chyba autor tego tematu nie wie nic o zegarkach....żałosne ( chyba że atlantic zapłacił za reklame tego syfu wtedy przepraszam)]
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 04-11-2010 gość
  A mi się podoba, szwajcarska marka, zegarek w przystępnej cenie, można sobie na niego pozwolić nie zarabiajac milionów.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 14-11-2010 gość
  podstawowy i tani zegarek. mechanizm niestety kwarcowy, nie jest to na pewno luksus, ale bardziej szanuje kogos noszacego taki niz jakakolwiek podrobke.
  www.zegarek.blogspot.com
  Odpowiedz Zgłoś