Serum Baobab Kiehl‘s

4 Komentarze
1 Zdjęcie
Czwartek, 10-01-2008

Serum Baobab Kiehl‘s Panom, którzy zawczasu chcą zapobiec pojawieniu się oznak starzenia się skóry, kultowa marka Kiehl‘s proponuje serum nawilżające Baobab Skin Therapy.

Kosmetyk nosi taką nazwę ze względu na zawarty w nim wyciąg z baobabu. Krem opóźnia związaną z upływem czasu utratę elastyczności, wygładza i wyrównuje koloryt skóry. Recepturę serum opracowano specjalnie dla męskiej, często tłustej skóry - jest lekkie i szybko się wchłania.

Cena: 125ml kosztuje 23 funty czyli 112 zł

Do kupienia w internetowym sklepie Space NK. Możliwa wysyłka do Polski.

AT

 • Czw., 10-01-2008 cherri
  Faceci z niewielką ilością zmarszczek są bardziej interesujący i seksi . Narcyz stojący przed lustrem i wklepujący sobie serum pod oczy dla mnie jest mało męski.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 10-01-2008 gość
  cherri (Czwartek, 10-01-2008) napisał:  Faceci z niewielką ilością zmarszczek są bardziej interesujący i seksi . Narcyz stojący przed lustrem i wklepujący sobie serum pod oczy dla mnie jest mało męski.

  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 10-01-2008 kasssa-ndra
  Ja się nie znam. Mój ma normalną cerę. Używa balsamu po goleniu i już. Zimą kremu NIV.A przed wyjściem na mróz. To wszystko. Może dlatego ma taki cudny pysiulek ;)))
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 10-01-2008 Zula
  i bardzo dobrze. mężczyźni też powinni o siebie dbać. Po pierwsze panowie, higiena! A o tym część męśkiej populacji zapomina. Po drugie golenie, po trzecie nawilżanie skóry. Lepiej prezentuje się facet ze zdrową czystą skórą niż z błyszczącą, z niedoskonałościami, trądzikiem.
  Odpowiedz Zgłoś